Profesionalios SEO paslaugos ir jų teikiama nauda

Profesionalios SEO paslaugos kaip išsirinkti?

SEO (1)

Siekiant didinti el.parduotuvės ar internetinės svetainės lankomumą galima naudoti daug įvairių skaitmeninės reklamos įrankių. Ko gero naudingiausia rinktis „Google“ paieškos sistemą. Kodėl būtent paieškos sistemos yra naudingos verslui. „Google“ paieškos sistema naudojasi visi interneto vartotojai. Vieni dažniau, kiti rečiau, tačiau visi iki vieno žino kas tai yra. Paieškos sistema suteikia galimybę operatyviai surasti reikiamą informaciją. Kaip galima reklamuotis paieškos sistemoje? Yra du būdai: „Google Adwords“ ir „Profesionalios SEO paslaugos“. Šie abu būdai turi pliusų ir minusų. Priklausomai nuo jūsų verslo skaitmeninės reklamos strategijos galima rinktis vieną, ar kitą variantą arba naudoti abu iškarto. „Google Adwords“ reklamos įrankis, tai mokami skelbimai paieškoje ar „Google“ partnerių tinkle. Mokama už paspaudimus. Kuo didesnės konkurencijos raktažodžiai, tuo didesnė kaina už vieną paspaudimą. Šio reklamos įrankio didžiausias pliusas – operatyvumas. „Google“ skelbimus galima transliuoti jau po kelių valandų. Paieškos sistemoje „Adwords“ skelbimai užima net pirmas keturias pozicijas, todėl didelis paieškos sistemų vartotojų srautas keliauja būtent į juos. SEO paslaugos, tai svetainės iškėlimas, optimizavimas paieškos sistemai. SEO agentūra ar SEO specialistas pagal jūsų norimus raktažodžius gali iškelti svetainę, ir taip jūs būsite matomi organinėje paieškoje. Šis įrankis turi vieną didelį minusą – laikas. Optimizavimo procesas užtrunka, todėl rezultatai matomi tik po 3, 6 ar net 12 mėn. Vienas didžiausių pliusų lyginant su „Google Adwords“, mokama mažesnė kaina už kiekvieną tikslinį iš paieškos sistemos atkeliaujantį lankytoją.

Profesionalios SEO paslaugos ir jų kaina

SEO (1)

Skaitmeninio marketingo era tik prasideda, tad daugelis verslų pradeda pirmuosius žingsnius naudojant šiuos reklamos įrankius. Natūralu, kad kyla klausimas, kiek gi kainuoja šios paslaugos? SEO paslaugų kaina priklauso nuo kelių pagrindinių kriterijų: raktažodžių konkurencijos, jų kiekio, optimizuojamo projekto kokybės. Dažniausiai paslaugų kainos prasideda nuo 150 EUR per mėn. ir gali pakilti iki kelių tūkstančių eurų. Tiek „Google Adwords“, tiek SEO paslaugų pagrindinis pliusas, kad šie įrankiai generuoja tikslinius lankytojus, kurie generuoja pardavimus. Tiek internetinės parduotuvės, tiek paslaugų svetainės investuodamos pinigus realiai didina savo gaunamas pajamas. Pagrindinė problema, su kuria susiduria verslininkai, tai kaip surasti profesionaliai dirbančius SEO specialistus.

SEO paslaugos ir jų nauda

Kiekvienam klientui, kuris nėra naudojęs paieškos sistemos, kaip reklamos įrankio, rekomenduotina išbandyti „Google Adwords“ skelbimus. Investuodami, kad ir nedidelę sumą jūs pamatysite, kad šis reklamos įrankis generuoja naujų klientų skambučius ar el.užklausas. Siekiant gauti dar daugiau naudos, galima pradėti svetainės optimizavimo darbus. SEO specialistai, gali optimizuoti jūsų projektą pagal didelį raktažodžių kiekį, kuris sugeneruos tikslinių lankytojų srautą.

SEO (2)

SEO paslaugų pagrindinė nauda, kad iškėlus svetainę į TOP pozicijas jūs stabiliai gaunate naujų klientų ir reklamos išlaidos taip pat išlieka stabilios. Lyginant su „Google Adwords“, tai didelis pliusas. Naudojant „Google Adwords“ paspaudimo mokestis gali kisti ir metų eigoje jūsų išlaidos gali keistis kelis kartus arba blogiausiu atveju, tapti net per didelės. Tuo tarpu SEO paslaugos (www.bilger.lt), tai ilgalaikis ir stabilus reklamos įrankis.

Patiko straipsnis? Tuomet patiks ir Bilger.lt