Ar mano puslapiui reikia SEO?

22

Skirtingos reklamos galimybės padeda pasiekti ir labai skirtingus rezultatus. Tačiau visas jas vienija tai, kad rezultatai – bus. Žinoma, verslininkai visada siekia gauti kuo daugiau naudos. O ji dažniausiai matuojama didesniais pardavimais.

Viena iš labiausiai giriamų reklamos strategijų ir variacijų yra SEO paslaugos apie kurias šiuo metu kalbama labai daug ir tuo pačiu labai aktyviai. Ar jos yra geriausias pasirinkimas? Atsakyti sunku, kadangi reikia lyginti su kitomis, galiausiai, reikia įvertinti ir tai, kad kiekvienas verslas yra unikalus, tad pagal tai turėtų būti ieškoma ir tinkamiausia reklamos galimybės. Galbūt tai SEO?

SEO padeda ne tik didinti pardavimus

Iki šiol labai dažnai galvoja, kad SEO yra skirtas tik pardavimų didinimui. Dalinai – taip, tačiau tai nėra visiškai tiesa. Tiksliau reiktų sakyti, kad SEO atlieka kur kas daugiau veiksmų ir neša kur kas daugiau naudos nei tik pardavimų didinimas.

Pavyzdžiui, tai puiki galimybė plėsti Jūsų vardo žinomumą. Jeigu Google reklama dažniausiai skitas esamo momento pardavimų didinimui, tai optimizacija padės visuomenei plačiau sužinoti apie Jūsų paslaugas ir tuo pačiu džiugins ilgalaikiu rezultatu. O kuo ilgesnį laiko tarpą nauda bus – tuo geriau, kadangi kiekvieno verslo siekiamybė yra įrašyti savo vardą kuo stipriau į visuomenės sąmonę.

Reklama internete – kinta ir kiekvienas asmuo gali rinktis jam labiausiai tinkamą variantą. Tačiau ar tai seo – atsakyti geriausiai gali kiekvienas sau uždavęs šį klausimą.

Geresnės pozicijos paieškos sistemoje

Dažniausiai visi verslai tikisi kuo geresnių pozicijų paieškos sistemoje, tačiau tikrai ne visi deda užtektinai pastangų, kad būtų tai gaunama. Štai todėl siūlome įvertinti – kokią realiai tai naudą gali atnešti. Viena vertus  – didina pardavimus, o tai visada yra siekiamybė, o kita vertus tai gali padėti platini jūsų verslo vardą. Natūralu, kad kuo vardas bus žinomesnis – tuo ir naudos bus daugiau. Tačiau reikia nepamiršti, kad svarbu investuoti tik į gerą reputaciją. Nors yra sakoma, kad bet kokia reklama yra reklama, tačiau mes daugiau dėmesio siūlome skirti teikiamiems komentarams, kadangi neigiami – tikrai nebus naudingi.

Trūksta žinomumo?

Seo paslaugos reikalingos tokiu atveju, kai žinomumo yra per mažai. Tokiu atveju reikia pasitelkti ne tik seo, tačiau taip pat ir kitus metodus, kurie gali garantuoti, jog rasite kompleksinį būdą, kuris padės pasiekti daugiau naudos. Žinoma, nauda turi būti matuojama ir reputacija. O kuo ji yra geresnė – tuo daugiau naudos ir verslui. Siūlome nepamiršti, kad bet kokia reputacija nėra gerai. Ji turi būti teigiama. Ir seo paslaugos turi būti derinamos su kitomis reklamos galimybėmis, kurios galiausiai padeda pasiekti kuo daugiau naudos, žinoma, ji dažniausiai verčiama finansine nauda.

Kai norisi pasiekti daugiau…

Tikrai kiekvienas verslas siekia kuo daugiau. Arba bent jau turėtų siekti. Paprasčiausiai tai galimybė ne tik padidinti pardavimus, tačiau taip pat ir gerinti verslo vardo žinomumą. Žinoma, tam reikia laiko, tačiau jo skyrus bei įvertinus detales – rezultatas tikrai bus. Galiausiai, greta vienos reklamos reikia derinti bent jau kelias kitas. Dažniausiai kompleksinis reklamavimas visada padeda pasiekti kuo daugiau, o šiuo metu specialistai vienu metu teikia ir skirtingas alternatyvas. Derinkite jas, rinkitės geriausius ir siekite daugiau.

Paruošta pagal skaitmeninės rinkodaros agentūros „FAD“ pranešimą spaudai.