Šilumos siurbliai oras oras – ekonomiškumo ir universalumo kriterijai

siurblys-oras-oras

Šiuolaikiniai šilumos siurbliai oras oras yra vertinami dėl savo ekonomiškumo ir našių darbo rezultatų. Tai vienas efektyviausių patalpų apšildymo sprendimų, padedantis išvengti didesnių šilumos nuostolių. Be to, šilumos siurbliai oras oras ne tik šildo / vėsina patalpų orą, bet ir jį valo.

Tinkamas šilumos siurblio veikimas – ką privalu įvertinti?

Siekiant užtikrinti efektyvų siurblio veikimą, rekomenduojama atsižvelgti į gamintojo rekomendacijas dėl įrengimo darbų, kadangi netinkamai parinkta vieta ar prastai atlikti montavimo darbai gali turėti įtakos sistemos produktyvumui ir suvartojamų resursų kiekiui. Tiesa, paprastai minėtoji sritis papildomų sunkumų nesukelia ir šilumos siurbliai oras oras gali būti įrengiami klientui patogiausioje vietoje. Kad būtumėte visiškai tikri įrenginio eksploatacija, visuomet rekomenduojama rinktis patikimo ir rinkoje gerai žinomo gamintojo įrangą, kuriai suteikiamos ilgametės kokybės garantijos.

Šilumos siurbliai oras oras: ekonomiškumo kriterijus

Šilumos siurbliai oras oras pasižymi efektyviu ir ekonomišku darbu. Šie siurbliai išgrynina energiją ir perteikia šilumą, todėl, lyginant su kitomis šildymo sistemomis, jų sunaudojamų resursų kiekis yra gerokai mažesnis. Kitaip sakant, norint pasiekti pageidaujamą komforto lygį namuose, reikia apmokėti gerokai mažesnes šildymo sąskaitas. Tai viena mažiausiai resursų naudojančių sistemų, pritaikoma įvairių tipų statiniams, t. y. tiek individualių, tiek daugiabučių namų šildymui, viešosios ir komercinės paskirties objektams.

Šilumos siurbliai oras oras yra gana nedideli ir nepasižymi itin aukšta kaina. Kadangi ši šildymo sistema yra mažiau inertiška, patalpų oras sušyla itin greitai ir efektyviai. Dėl nedidelių šildymo kaštų sistema itin greitai atsiperka. Be to, ji yra nesunkiai suderinama su kitais šilumos perdavimo tipais, pvz., dujiniu ar elektriniu šildymu.

Šilumos siurbliai oras oras: universalumo kriterijus

Žiemos metu šilumos siurbliai oras oras šildo patalpų orą, o vasaros metu sistema veikia kaip kondicionierius ir vėsina įkaitusias patalpas. Nepertraukiama oro cirkuliacija leidžia užtikrinti, kad patalpose esantis oras visuomet būtų gaivus, grynas ir švarus. Be to, naudojant oras oras šilumos siurblius išvengiama perteklinės drėgmės susidarymo ir pelėsio. Siurbliuose įmontuoti filtrai saugo nuo dulkių, virusų ir kenksmingų dalelių patekimo į patalpų vidų. Nesudėtingas įrenginio valdymas leidžia lengvai ir paprastai nustatyti šilumos siurblio galią, temperatūrą ar kitus rodiklius, pvz., triukšmo lygį.