Pirties krosnis: tobulumas už nedidelę kainą

Pirties krosnisPirtis – vienas populiariausių namų priestatų paskutiniu metu. Jeigu tik kieme yra galimybė – pirtis gali būti puiki investicija, kuri leis pailsėti, pamiršti fizinius ir psichologinius dienos rūpesčius. Kadangi vis daugiau žmonių tikina, kad pirtis jiems yra puiki poilsio galimybė – nustojama keliauti į viešas pirtis ir paprasčiausiai žmonės pradėjo statytis nuosavas.

Pirties krosnis – visos patalpos pagrindas. Tinkamiausios krosnies pasirinkimas gali garantuoti, kad tokiu atveju ir pirtyje visada bus šilta, tačiau nerizikuosite perkaisti ar apsunkinti sau pirties uždegimo darbus.

Kokia krosnis yra gera krosnis?

Net ir geriausi savo srities specialistai negali garantuoti, kad konkrečiai jų nurodyta krosnis yra geriausias pasirinkimas, kuris gali garantuoti aukščiausią kokybę. Paprasčiausiai, pasirinkimas platus ir skirtingi pliusai bei minusai lemia ir skirtingą kokybę. Tad priklausomai nuo tam tikrų poreikių reikia ir konkrečios krosnies.

  1. Karšto vandens šildymas. Labai patogu, kai krosnis tuo pačiu turi vietą, kurioje galima padėti puodą vandeniui šildyti. Tokiu atveju įprasta krosnis turi daugiau funkcijų. Nuostabu, kad būna net priepirtyje galima išsivirti sriubą!
  2. Užtektinas šilumos davimo kiekis. Apsiskaičiuokite, koks šilumos kiekis Jums yra reikalingas, kad apšildytų visą pirtį ir tuo pačiu kad kūrentų kuo ilgesnį laiko tarpą.
  3. Patogus kūrenimas. Įvertinkite, kad kūrenimo sistema būtų patogu. Jeigu kiekvieną kartą norint įdėti malkų reikės labai lankstytis – tokiu atveju tai bus itin nepatogu.
  4. Galiausiai, pirtis krosnis gali būti visos pirties akcentas ir gražiausia sistema, kuri susikuria estetiškiausią vaizdą.

Kaip montuoti krosnį? Ar verta pačiam?

Jeigu norite, kad pirties krosnis Jums sėkmingai tarnautų – tokiu atveju rekomenduojame montavimo darbus palikti profesionalams, kurie yra pasiruošę atlikti visus darbus ir garantuoti, kad krosnis kokybiškai veiks ilgą laiko tarpą.

Nors montuodamas pats sutaupysite pinigų, tačiau retam neturint patirties pavyksta pačiam sėkmingai atlikti montavimo darbus.

Gera krosnis sudaro didžiąją dalį puikios pirties. Jeigu jau nusprendėte investuoti į krosnį – tokiu atveju rekomenduojame apgalvoti kuo daugiau detalių ir skirti tokią investiciją, kuri užtikrintų kokybę.