Penki barzdaskučių tipai

BarzdaskutesKiekvienas šiuolaikiškas vyras supranta – savo barzda rūpintis būtina. Taip yra dėl paprastos priežasties, jei jums barzdos plaukai nepatinka, tuomet jums reikia skustis kiekvieną ar beveik kiekvieną dieną, o jei jums barzda patinka,, tuomet jos puoselėjimui ir formavimui taip pat turite skirti nemažai laiko. Būtent dėl šios priežasties mes apžvelgsime pagrindinius įrankius barzdos formavimui – barzdaskutes.

  • Vienkartiniai skutimosi peiliukai

Tokie peiliukai yra gaminami taip, kad po vieno ar dviejų panaudojimų  juos turėtumėt išmesti. Plastikinė rankenėlė yra pritvirtinta prie skutimosi galvutės, todėl galvutė nėra keičiama. Jie nėra brangūs ir tai yra pagrindinis jų pliusas. Tai puikus sprendimas, jei jums staiga prireikė skutimosi peiliuko. Tačiau jie taip pat turi nemažai minusų – su jais skustis nėra patogu, o vienašmeniai peiliukai dažnai dirgina odą.

  • Elektrinės barzdaskutės

Vienas populiariausių pasirinkimų norint apsiskusti. Per ilgus dešimtmečius elektrinės barzdaskutės ypač patobulėjo, su jomis apsiskusti yra labai paprasta ir patogu. Tokio tipo barzdaskutės yra ypač mėgstamos keliaujančių vyrų, nes pilnai įkrautos gali būti naudojamos net iki dviejų savaičių. Taip pat su elektrinėmis barzdaskutėmis yra apsiskutama greičiausiai.

  • Skutimosi peiliukai su keičiamomis galvutėmis

Žymiai pranašesni už vienkartinius skutimosi peiliukus. Taip yra dėl kelių priežasčių. Pirmoji – jie yra daugkartinio naudojimo, todėl nusipirkus tokio tipo barzdos skustuvą, jums nereikės jo išmesti kitą dieną. Antroji priežastis yra komfortas. Keičiamos galvutės dažniausiai būna su trimis peiliukais, o kartais net su keturiais ar penkiais. Būtent dėl šios priežasties jūs apsiskutate žymiai greičiau, o veido odos dirginimas yra žymiai mažesnis.

  • Skutimosi peiliai

Juos naudoja tik tikri profesionalai arba barzdų entuziastai. Vientiso metalo ašmenys susilenkiantys į rankeną mums primena filmą apie Svynį Todą ir tik retas iš mūsų norėtų išbandyti skutimąsi tokiu įrankiu.

  • Saugūs skutimosi peiliukai

Tokius naudodavo mūsų tėvai ir seneliai. Metalinė rankenėlė prie kurios prisukama metalinė galvutė į kuria yra tvirtinamas peiliukas, liaudiškai dar vadinamas „britva“. Galvutė yra specialios lenktos formos ir dėl lenktos formos sumažėja tikimybė įsipjauti ar įsibrėžti.

Kiekvienas vyras pasirenka jam labiausiai tinkantį įrankį skutimuisi. Tačiau, jei jūs esate barzdos entuziastas, tuomet mes jums siūlome rimto skutimosi peilio ir elektrinės barzdaskutės derinį.