Rūbai vyrams – ne viskas taip sudėtinga

Pripažinkime, jog nemažas dalis kreipia minimalų dėmesį į drabužių pasirinkimą. Daugeliui jų aktualu tiesiog kokybė ir patogumas, apie stilių kalbama retai. Greičiau tiesiog stengiamasi pernelyg neišsiskirti iš minios ir tada tarsi visas su tuo susijusias problemas galima pamiršti. Vyrai kur kas labiau nei moterys vertina drabužių funkcionalumą – kad jie būtų patogūs, šilti, kai reikia, ir gerai vėdinami, kai karšta. Jie turi apsaugoti nuo lietaus, vėjo, neturi lengvai teptis ar juolab būti nepatogūs. Štai kai visi tie kriterijai būna patenkinti, tuomet galima atkreipti dėmesį ir į stilių, dizainą, spalvą ir panašius dalykus. Nieko keisto, jog net pasidairius po parduotuves aiškiai matome, jog vyriškų drabužių skyriai kur niūresnių spalvų, mažesni, retai kada turintys ekstravagantiškų detalių ir panašių dalykų.

Drabužiai internetuTačiau toli gražu ne visur ir ne visada taip yra. Štai pasidairius į vienos didžiausių Lietuvos internetinių parduotuvių vyriškų rūbų skyrių, galime rasti tikrai įvairiausių variantų – https://www.b-a.eu/c4251/Rubai-vyrams. Tenka pripažinti, jog ir internetu dauguma nuperkamų vyriškų drabužių būna gana klasikiniai, nieko neišsiskiriantys, paprasti ir praktiški. Vis tik būtent internetinių drabužių atėjimas kai kuriems iš vyrų leido kur kas lengviau gauti ir įdomesnių, spalvingesnių, kuo nors kitokių drabužių. Nedidelės fizinės parduotuvės nelabai turi pasirinkimo – turi eksponuoti tai, kas labiausiai perkama. Dėl pavienių pirkėjų išskirti atskiras lentynas neįprasto stiliaus ar spalvų drabužiams tiesiog neapsimoka. O štai internetinei parduotuvei savo duomenų bazėje padaryti kelis šimtus papildomų įrašų su kur kas įdomesniais rūbais jokių problemų nesukelia. Turbūt būtent todėl įdomiai atrodyti norintys vyrai dažniausiai ir renkasi virtualias parduotuves.

Tačiau tikrai ne tik tokie. Ko gero daugeliui vyrui bet koks apsipirkimas yra kančia ir laiko švaistymas. Ne veltui jie perka iš karto bent kelias poras kojinių, jeigu randa tinkamus, susimoka už kelis marškinių ar net džinsų egzempliorius. Juk taip daug paprasčiau – vienam rūbui susidėvėjus greitu laiku nereikės grįžti kito. O svarbiausia yra tai, jog perkant internetu galima sutaupyti labai daug laiko. Štai prireikus naujo megztinio ar marškinėlių seniau tekdavo važiuoti į parduotuvę ir gaišti kelias valandas. Dabar tereikia gerai žinoti savo dydį, užsukti į b-a.eu parduotuvę tiesiog interneto pagalba ir per kelias minutes užsisakyti norimą drabužį. Po kelių dienų jūs jau jį turėsite savo namuose.

Be abejo, tiek moteriškų, tiek ir vyriškų rūbų pirkimas internetu ir realiose parduotuvėse šiek tiek skiriasi. Perkant internetu dažniausiai pasirenkami tie drabužiai, kurių dydis ar pasiuvimo forma gali šiek tiek varijuoti. Marškinėliai, megztiniai, džemperiai, laisvalaikio kelnės – visa tai turi tikrai gana nemažą dydžių intervalą, kuris tiks gana skirtingo sudėjimo vyrams. Ir tikrai taip, labiau vyrams nei moterims. Pastarosios kur kas atidžiau žiūri, kaip drabužis gula ant jų figūros, o štai vyriški drabužiai dažniausiai atrodo gerai bet kokiu atveju. Iki tam tikrų kraštutinumų, be jokios abejonės. Kaip jau minėjome anksčiau, juk svarbiausia patogumas ir savų funkcijų atlikimas, o ar šortai bus keliais centimetrais ilgesni, ar trumpesni, dažniausiai nieko nelemia.