Domėkitės tuo, kas padeda laimėti pokeryje

Pokerio kombinacijosŽaidžiate pokerį? Tačiau negalite pasigirti gerais rezultatais? Jei taip, su tokia situacija susiduriate tikrai ne vieni. Egzistuoja daugybė pokerio žaidėjų (jie skaičiuojami milijonais), kuriems niekada nepavyksta pasiekti labai gerų rezultatų. Tokiu atveju kyla natūralus klausimas – kas yra negerai? Kodėl vieni žaidėjai gali tapti profesionalais ir žaisti pasauliniame lygyje, o kitiems tenka žaisti mažuose limituose ir dažniau pralaimėti nei laimėti? Šias dvi pokerio žaidėjų grupes skiria požiūris. Vieni mano, kad pakaks žinoti vienos ar kitos pokerio kombinacijos vertę, o kiti puikiai supranta, kad aukščiausiems rezultatams pasiekti reikia ne vienerių metų. Todėl visuomet reikia domėtis ir siekti užsibrėžto tikslo.

Nesistemingas žaidimas

Pernelyg daug žaidėjų vos tik pamatę pirmąsias tris kortas („Texas Hold‘em“ pokerio atveju), pastato didžiulę pinigų sumą, o tuomet, kai ant stalo pasirodo penktoji korta – susilaiko arba sutinka su oponento statymu, jo nekeliant. Deja, bet tai yra prastas žaidimo pavyzdys. Turite keisti savo žaidimo taktiką ir žaisti sistemingai bei apgalvotai. Jei išbalansavote žaidėjų žaidimą pasirodžius trims bendroms kortoms, nesikuklinkite juos dar labiau išblaškyti ir po ketvirtos ar penktos kortos. Tai sukels didelį sąmyšį ir jūsų oponentams neleis suprasti, kokia situacija yra iš tikrųjų.

Išmokite žaisti įvairius pokerio žaidimo variantus

Nors pati populiariausia pokerio rūšis yra „Texas Hold‘em“, tai dar nereiškia, kad turite koncentruotis tik į šį žaidimą. Dauguma pokerio žaidėjų turi bent bazines minėtos pokerio rūšies žinias, tačiau to paties negalima pasakyti apie „Omaha“ ar „7-card stud“. Tačiau jei gerai įsisavinsite šių žaidimų taisykles, galite gerokai padidinti savo galimybes. Nemaža dalis žaidėjų visiškai nieko rimto nesitikėdami leidžiasi į avantiūras, kartas nuo karto išbandydami kitokias pokerio rūšis. Tokiais atvejais jų nepatyrimas jums yra puiki galimybė laimėti.

Išmokite suskirstyti savo oponentus

Visuomet stenkitės perprasti prie to paties pokerio stalo sėdinčius žaidėjus. Stebėkite, kurie žaidėjai linkę žaisti labai atsargiai ir stato tik turėdami labai geras kortas, o kurie dažniau žaidžia agresyviai ir labiau linkę blefuoti. Visa tai padės lengviau suprasti, ką daryti vienoje ar kitoje situacijoje.