10 patarimų planuojantiems įmonės vakarėlį

Įmonės vakarėlisSugalvoti įdomių pramogų įmonės vakarėliui gali būti pakankamai sudėtinga užduotis. Kadangi rinkoje yra labai daug nuostabių, gerų, vidutinių ir visiškai prastų renginių vedėjų, išsirinkti tinkamiausią tikrai nėra lengva. Šiame straipsnyje pateiksime jums 10 patarimų, kurie padės susiaurinti paiešką ir greitai surasti pramogas, kurios jūsų renginį pavers labai sėkmingu.

Planuokite iš anksto

Pačiomis populiariausiomis ir didžiausiomis metų šventėmis pastebimas labai didelis pagyvėjimas – žmonės skuba ir verčiasi per galvą tam, kad suspėtų viską suplanuoti pačiu laiku. Kad išvengtumėte galimų nepatogumų, suplanuoti būsimas pramogas galite iš anksto, pvz., prieš metus. Tokiu būdu, užsakę renginio organizatorių paslaugas ir kitas pramogas, pašalinsite bet kokią tikimybę, kad jūsų vakarėlis neįvyks.

Žinokite, ko norite (ir dar svarbiau – ko nori jūsų auditorija)

Pramogų paieškos ir planavimas bus kur kas paprastesnis, jei žinosite, ko iš tikrųjų norite. Suprantama, kad, organizuojant įmonės vakarėlį, turėtumėte pasiteirauti savo kolegų, kokio vakarėlio jie norėtų šį kartą. Užsiėmimų vakarėliui galima sugalvoti pačių įvairiausių. Pavyzdžiui, jūs galite pasamdyti humoristą, kuris linksmins ir juokins jūsų publiką. Be to, dažnai pasirenkama ir gyva muzika ar net magų pasirodymai.

Paslaugas užsakykite tiesiogiai

Jei pramogas savo įmonės vakarėliui užsakysite tiesiogiai iš šių paslaugų teikėjų, jūs neabejotinai sutaupysite nemažai pinigų. Kreipiantis į pramogų agentūras, gali tekti sumokėti beveik 20 ar 40 proc. didesnę kainą. Be to, bendraudami tiesiogiai su paslaugos teikėjų, galite geriau išsiaiškinti visus jums rūpimus klausimus ir pateikti savo specialius pageidavimus, užsitikrindami, kad vakarėlio metu nekiltų jokių nesusipratimų.

Nustatykite realų biudžetą

Senas posakis visuomet mums primena, kad gauname tai, už ką sumokame. Jis tinka ir pramogų verslui. Todėl tikrai nevertėtų stengtis sutaupyti kelis litus, rizikuojant, kad jūsų vakarėlis nuvils jo dalyvius. Juk jūs nenorėtumėte savo svečiams patiekti prastesnės kokybės maisto. Vadinasi, jūs neturėtumėte stengtis sutaupyti jiems skirtų pramogų sąskaita. Nesitikėkite, kad vos už penkis šimtus litų jūs galėsite surengti puikų įmonės vakarėlį. Mokestis už aukščiausios kokybės pramogas yra kur kas didesnis.

Žinokite, kokia yra atlikėjo patirtis

Šiuo atveju jums reikia susirasti tokį renginių vedėją, kuris specializuojasi įmonių renginių ir vakarėlių srityje. Nesivaržykite pasiteirauti, ar atlikėjas šį darbą dirba nuolat? Ar anksčiau jis yra vedęs jus dominančio pobūdžio renginius? Ar būtų galima gauti rekomendacijų iš ankstesnių jo klientų?

Jei turite specialių pageidavimų – pateikite juos!

Daugelis vedėjų labai nudžiunga, jei gali jūsų vakarėlį paįvairinti išskirtinėmis detalėmis. Turėdami išskirtinių prašymų, nepamirškite su renginių vedėju apie juos padiskutuoti dar prieš užsakydami jo paslaugas.

Aptarkite renginių vedėjo reikalavimus

Renginių vedėjų reikalavimai visada būna labai skirtingi. Kai kurie vedėjai vakarėlį gali vesti stovėdami kambario kampe su mikrofonu rankoje, o tuo tarpu kitiems reikia bent minimalios pakylos ir specialių garso ir šviesos efektų. Todėl išsiaiškinkite, ar erdvė, kurioje vyks jūsų įmonės vakarėlis, atitiks jūsų pasirinkto renginių vedėjo reikalavimus.

Tegul jūsų auditorija nori dar

Pusantros valandos trunkantis renginys jums gali pasirodyti kaip puiki mintis, tačiau didžioji dauguma jūsų vakarėlio svečių nenorės tiek laiko sėdėti ir stebėti vykstantį pasirodymą. Netgi pasaulinio lygio humoristų ir renginių vedėjų pasirodymai netrunka ilgiau nei 60 – 75 min. Profesionalūs renginių vedėjai ir organizatoriai sutinka, kad tinkamiausia gyvo pasirodymo trukmė daugelyje įmonių vakarėlių yra 35 – 50 min. Visuomet yra geriau, kad jūsų auditorija liktų sužavėta ir norėtų dar, nei ją nuvarginti ir priversti nuolatos žvilgčioti į laikrodžius, laukiant pabaigos.

Žinokite, kas sudaro paslaugų mokestį

Prieš užsakydami renginių vedėjų paslaugas, išsiaiškinkite, kokios paslaugos įeina į jums pasiūlytą kainą. Ar į jas yra įtrauktos visos išlaidos, apie kurias jūs jau esate kalbėję? Ar, vis dėlto, kai kurie renginių vedėjo pageidavimai nėra įtraukti į bendrą kainą.

Svarbiausia – visuomet paprašykite vaizdo medžiagos

Vaizdo medžiaga yra vienintelis būdas tiksliausiai savo akimis įvertinti būsimą renginio vedėją. Tik peržiūrėję parodomąjį vaizdo įrašą, kuriame atsispindi renginių vedėjo atliekamas darbas ir auditorijos reakcija, galėsite būti tikri, kad jūsų įmonės vakarėlis bus įdomus ir spalvingas.

Jei pasinaudosite šiais dešimčia pagrindinių patarimų, jums tikrai bus lengviau rasti pačius geriausius renginių vedėjus, ir galėsite džiaugtis puikiu, įsimintinu ir labai smagiu savo įmonės vakarėlio renginiu. Jau dabar pradėkite planuoti ir ieškoti reikiamų žmonių, kurie sukurs nuostabią atmosferą jūsų vakarėlyje ir privers auditoriją nuolat šypsotis.