Populiariausi makiažo stiliai ir juos kurianti kosmetika

KosmetikaKiekvienas iš jūsų gali rasti begalę skirtingų makiažo stilių – informaciją apie juos kasdien skelbia bene visų rūšių žiniasklaidos priemonės pasauliniu mastu. Tai yra mada, kuria seka visas pasaulis. Ir tai tikrai nėra vienadienis produktas, kuriuo susižavi saujelė žmonių. Milijonai žmonių skiria daug išteklių ir kreipia labai didelį dėmesį ir, kad būtų naudojama tik profesionali ir kokybiška kosmetika, padedanti grožio profesionalams kurti tikrą ir akivaizdų grožį.

Taigi, visiškai nesvarbu, ar jūs ruoštumėtės dideliam vakarėliui, ar eitumėte į maisto prekių parduotuvę, kiekvienai progai visuomet galima išsirinkti ir pritaikyti tinkamą makiažą. Ilgainiui daugelis moterų pasirenka pagrindinį stilių, kuris geriausiai atitinka jų skonį ir gyvenimo būdą. Šiame straipsnyje pateiksime informaciją apie populiariausius makiažo stilius, kuri galbūt padės jums išsirinkti patį tinkamiausią ir priimtiniausią stilių.

Natūralus makiažas

Šis stilius yra skirtas moterims, kurios tiesiog nori, kad jų makiažas veidui suteiktų šiek tiek šviesumo ir padarytų labai nedideles vizualines korekcijas. Vietoje to, kad būtų visiškai pakeista jūsų išvaizda, naudojama kosmetika labai lengvai ir švelniai pakoreguoja jūsų odos, akių ir lūpų liniją. Šiuo atveju pasitelkiamos spalvos būna labai panašios į tas, kurios yra nesvetimos jūsų veido odai – tačiau net ir tuomet natūralaus makiažo pagalba galima pasiekti gražių ir pastebimų pokyčių.

Vakarinis

Jei planuojate vakarinį makiažą, turbūt jau žinote, kad jam labiausiai tinka tamsios, ryškios ir viliojančios spalvos. Anksčiau minėtas natūralaus makiažo stilius įprastai yra naudojamas dieną, todėl vakariniam ar naktiniam laisvalaikiui jo neužtenka – reikia pasitelkti daugiau flirto ir ryškesnių spalvų.

Išleistuvėms

Išleistuvių metu naudojama kosmetika taip pat pasižymi išskirtinėmis savybėmis. Tai šventė, kuri dažniausiai vyksta vėlai vakare, ir būtent jos metu merginos siekia kuo labiau išsiskirti. Ištaigingos suknelės ir aukštakulniai bateliai reikalauja išskirtinio ir labai išraiškingo bei ryškaus makiažo. Tam reikia ryškesnių linijų, priaugintų blakstienų, tamsesnės pudros ir tamsių šešėlių akims – šios šventės metu pastarieji elementai labai tinka ir yra plačiai naudojami.

Vestuvėms

Jaunosios makiažas dažniausiai būna labai lengvas ir natūralus. Taip elgiamasi dėl to, kad nenorima nustelbti jaunosios suknelės, kuri be jokios abejonės visuomet turi būti pagrindiniu akcentu. Ir nors kai kurios jaunosios visgi yra linkusios pasirinkti tamsesnį makiažą, didžioji jų dauguma pirmumą skiria natūralioms spalvoms, ir kartais naudoja priauginamas blakstienas.

Gotikinis

Tai vienas ekstremaliausių makiažo stilių. Anaiptol ne kiekviena moteris išdrįsta jį pasirinkti, nes jam būdingi intensyvūs ir tamsūs atspalviai – tamsūs akių šešėliai, pieštukai, lūpdažiai ir kita kosmetika. Toks makiažas įprastai yra derinamas su gotikinio stiliaus drabužiais.

Makiažas prieš senėjimą

Kovojant su odos senėjimu, visuomet galima naudoti makiažą, kuris padeda ne tik atrodyti, bet ir jaustis jaunesnėms. Be abejo, reikėtų pasikliauti tik patikimų gamintojų kosmetikos priemonėmis, nes jų sudėtyse nebūna mūsų sveikatai kenksmingų medžiagų. Tokios priemonės gali būti lavai veiksmingos, kovojant su senėjimu.

Populiarių žmonių makiažo tendencijos

Visame pasaulyje žinomi žmonės (arba dar kitaip vadinami žvaigždėmis) mėgsta rinktis nestandartinius makiažo sprendimus, siekdami kuo labiau išsiskirti iš kitų. Kadangi žvaigždės dažnai dėvi žinomiausių dizainerių ir stilistų jiems pasiūtus ir pritaikytus drabužius ir nuolat yra žurnalistų dėmesio centre ir stengiasi sulaukti kuo didesnio aplinkinių dėmesio. Žvaigždžių naudojama kosmetika būna pati kokybiškiausia ir diktuoja naujas madas. Jei norite sužinoti, kokius makiažo sprendimus pasitelkia šiandieninės pasaulinės žvaigždės – jums tereikia užmesti akį į žurnalus ar internetinius tinklalapius.

Permanentinis makiažas

Jis dar kartais vadinamas kosmetiniu tatuiravimu. Per pastaruosius kelerius metų permanentinis makiažas tapo labai populiarus. Iš pradžių jį daugiausiai naudojo modeliai, aktoriai ir kiti pramogų verslo atstovai, kurie norėjo išvengti ilgų valandų visažisto kėdėje. Tačiau dabar vis daugiau moterų mano, kad tai yra vienas iš geriausių pasirinkimų, jei norima mažiau laiko praleisti prieš veidrodį.

Pasitelkiant mineralus

Šis makiažo būdas buvo žinomas dar 1970 m., tačiau pastaruoju metu jis tapo nebe toks populiarus. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad jis mažiau užkemša veido poras ir gali pagerinti odos būklę. Tai švelnus, lengvas ir natūralus stilius, suteikiantis veidui ilgai išliekantį žvilgesį, todėl galima jaustis ramiai ir užtikrintai, nes naudojama kosmetika beveik visą dieną išlieka ant veido odos.

Suprantama, kad šie makiažo stiliai nėra vieninteliai. Galbūt jūs jau esate išsirinkusios tokį, kuris geriausiai atitinka jūsų veido odos tipą, veido formą ir aprangos stilių. Visuomet reikėtų atsižvelgti į visumą, nes taip bus kur kas paprasčiau pasirinkti jums tinkantį stilių ir nuspręsti, kokia kosmetika geriausiai tinka jūsų odai.