Levandų eterinis aliejus – kodėl verta jį įsigyti

Levandų eterinis aliejusLevandos pasižymi nuostabiu kvapu, todėl tai yra dažnas kosmetikos gamintojų pasirinkimas. Jis labai puikiai ramina ir atpalaiduoja, tačiau levandos turi ir kur kas daugiau teigiamų savybių. Tai vienas iš pačių naudingiausių augalų žemėje, kuris padeda ne tik mūsų psichologinei būsenai, tačiau taip pat tinka ir įvairioms kitoms sveikatos problemoms spręsti, pvz., odos nudegimams, migrenai, nemigai, vabzdžių įkandimams, odos problemoms, infekcijoms, streso ir nervinės įtampos mažinimui. Jame yra tiek daug naudingų medžiagų, kad labai daugelyje kosmetikos priemonių galima rasti levandų eterinio aliejaus.

Būtent levandų eterinis aliejus ir yra viena iš pagrindinių natūralių grožio priežiūrai naudojamų priemonių. Jis taip pat šalina raumenų skausmus, aknės problemas, bakterijų sukeliamas infekcijas, gydo įpjovimus, žaizdas, egzemą, saulės nudegimus ir kt.

Šie eteriniai aliejai naudojami reguliariai gali labai efektyviai išspręsti visas minėtas sveikatos problemas. Be to, levandos turi didžiulį teigiamą poveikį ir mūsų kvėpavimo takų sistemai. Susirgus peršalimu ar gripu, levandų eterinis aliejus palengvina kvėpavimą, kai plaučiai ir sinusai būna užsikimšę ir neleidžia tinkamai kvėpuoti.

Žinoma, šis eterinis aliejus geriausiai žinomas dėl savo teigiamo poveikio mūsų mintims, streso mažinimui ir atsipalaidavimui. Todėl žmonėms, kurie serga depresija ar tiesiog labai dažnai jaučia nerimą, pyktį, yra suirzę ir negali susikaupti, dažnai skiriamas levandų eterinis aliejus. Jis visiškai natūralus ir nekenksmingas. Tai reiškia, kad nėra būtinybės vartoti įvairius cheminius vaistus, kurie savo sudėtyje turi daug mūsų organizmui kenksmingų medžiagų. Daugelį sveikatos problemų galime išspręsti pasitelkę levandų eterinį aliejų.

Taipogi, šis aliejus dažnai naudojamas ir vonios procedūrose. Pakanka vos 6 ar 8 levandų eterinio aliejaus lašų, įlašinamų į šiltą vonią, kad galėtumėte nusiraminti ir atpalaiduoti savo mintis bei kūną. Jis taip pat labai puikiai tinka ir mūsų plaukų priežiūrai, kūno masažui, kompresams ir kitoms sritims.

Kiekvienas, kuris nori savo kūną prižiūrėti natūraliomis priemonėmis, nedvejojant turėtų pasirinkti levandų eterinį aliejų, kuris nėra brangus, tačiau labai naudingas. Belieka jį įsigyti ir įtraukti į savo kasdienę grožio priežiūros rutiną.