Estetinis dantų protezavimas vos per vieną dieną!

Graži ir sveika šypsena puošia kiekvieną žmogų. Ji ne tik džiugina aplinkinius, bet ir suteikia pasitikėjimo savimi. Tačiau ką daryti, jei dantys nėra tobuli? Retas žmogus gali pasigirti natūraliai baltais, tiesiais ir ėduonies nepažeistais dantimis. Gerokai dažniau, prakalbus apie dantis, tenka girdėti skaudžias istorijas apie sugedusius, pažeistus, traumos metu prarastus ar odontologų ištrauktus dantis. Dantų praradimimas gali tapti tiek fiziologine, tiek psichologine problema – sunku ne tik kramtyti, bet ir kalbėti, o apie šypsojimąsi galima išvis pamiršti. Tačiau šiuo metu, kai medicina tobulėja ne dienomis, o valandomis, pacientams siūlomas naujo pobūdžio dantu protezavimas. Gražiais dantimis galite džiaugtis vos per vieną dieną.

Dantu protezavimasKeramikinis dantų protezavimas – naujiena odontologijos pasaulyje, tačiau ši paslauga jau teikiama ir Lietuvoje. Ji ypatinga tuo, kad restauruojamų dantų tvirtumas suderinamas su natūraliais dantimis, taigi protezuotas dantis negadins ir nepažeis esančių aplink jį. Protezavimui naudojama itin kokybiška medžiaga užtikrina, kad dantys bus ilgaamžiai, funkcionalūs ir gražūs. Atkuriamos tiek fiziologinės, tike estetinės danties funkcijos.

Keramikinio protezavimo procesą sudaro keli etapai:

  • Į odontologijos kliniką atvykusio paciento dantys paruošiami protezavimui – jie tinkamai nušlifuojami ir parengiami skaitmeninio antspaudo darymui, vadinasi, yra padengiami specialios atspindinčios pudros sluoksniu.
  • Tuomet atliekamas dantų skenavimas, kuriam naudojamas maksimaliai tikslus ir preciziškas 3D skaitytuvas.
  • Pagal nuskaitytą burnos ertmės vaizdą, atsižvelgiant į protezuojamo danties ypatumus, jo paviršių, formą, sąlytį su kitais dantimis, sudaromas būsimojo danties modelis.
  • Tuomet frezavimo įranga iš keramikos blokelio išpjauna būtent tokį dantį, koks buvo sumodeliuotas. Tai trunka iki 15 minučių.
  • Jei reikia, pagamintas danties modelis gali būti papildomai poliruojamas, dažomas, pigmentuojamas, kol pasiekiamas norimas efektas.

Tokiu būdu vos per vieną dieną galima restauruoti nuo 1 iki 4 dantų. Visos procedūros atliekamaos klinikoje, taigi užtenka vos 1 vizito, per kurį pacientui suteikiama išsami konsultacija, apžiūrima jo dantų būklė, pasiūlomas optimaliausias sprendimas, o jei pacientas sutinka – vos po kelių valandų jis jau gali džiaugtis naujais, gražiais, sveikais dantimis ir drąsiai šypsotis.