Grožis

Odontologai teigia, kad šypseną atkurti galima visiems

sos klinikaŠypsena, kuri jus džiugintų, gali būti sukuriama net ir tuo atveju, kai atrodo, jog niekas neįmanoma. Odontologai pabrėžia, kad į juos kreiptis gali net ir jauni žmonės, kurie dėl kažkokių aplinkybių yra netekę ne vieno, o kelių dantų. Juos atstatyti – tikrai įmanoma. Bet, tam, aišku, reikia pinigų. Dažniausia procedūra, kuri pasitelkiama atstatant dantis – implantacija. Be abejo, yra kitų būdų, norint atkurti turėtą šypseną, bet kas geriausiai tiktų jums – pasakys būtent specialistas.

Taip pat privalu žinoti, kad dantų implantacija atliekama ne iš karto. Kaip ir visada, iš pradžių specialistas atliks apžiūrą. Jis įvertins kokia yra likusių jūsų dantų būklę. Taip pat bus atsižvelgiama į dantenas ir apžiūrima visa burnos ertmė. Jeigu bus matoma kažkokių problemų, pirmiausia bus šalinamos būtent jos.

Norintiems pasinaudoti implantavimo paslaugomis, reikia žinoti, kad ši paslauga gali būti atliekama tik tuo atveju, jeigu viskas yra gerai. Tai reiškia, kad visi jūsų dantys turi būti sveiki. Jūsų sakandis turi būti tinkamas. Žandikaulio kaulas negali būti suiręs ir t.t. Jeigu yra bent kažkokia menka problema, pirmiausia riekės ją šalinti, o tik tada, kai viskas bus tvarkoje, bus galima imtis implantavimo procedūros.

Nereikėtų tikėtis, kad pirmos apsilankymo metu specialistas jau sukurs naują dantį. Taip nebūna. Procedūros pradžioje įsriegiamas specialus varžtas, o tada daroma pertrauka, kuri trunka keletą savaičių ar mėnesių. Ta pertrauka skirta tam, kad įsuktas varžtas prigytų prie žandikaulio kaulo. Jeigu jis neprigis, tuomet implantacija bus negalima. Yra maža tikimybė, kad tas varžtas neprigis, bet apie tai būsite informuojami paties specialisto.

Jeigu jums trūksta informacijos apie dantų implantavimą, tiesiog turėtumėte kreiptis į kliniką, kurioje ketinate lankytis ir ten prašyti paaiškinimo. Visą informaciją apie implantavimo procedūrą pateikia būtent šią paslaugą teikiantis specialistas. Jis informuos jus apie visus implantų privalumus ir trūkumus.

Atminkite, kad nuo implantų rūšies priklauso kokia bus jų kaina. Žinoma, kainą lems ir kiti faktoriai, tokia kaip implantų skaičius ir t.t.

Šaltinis: https://sosklinika.lt/

Ilgos suknelės Vilniuje

Ieškote ilgos suknelės Vilniuje? Norite pasipuošti būsimam renginiui, kuriam ruošėtės jau pakankamai ilgą laiką? Jei taip, tuomet akivaizdu, kad jūs norėsite pasirinkti labai kokybišką ir šiuolaikines mados tendencijas atitinkančią ilgą suknelę, kuri taip pat tobulai derėtų prie jūsų kūno linijų ir jūsų kuriamo įvaizdžio. Bet kuriuo atveju, jei jūs norite, kad ilgos suknelės Vilniuje pasirinkimas jums būtų lengvesnis ir paprastesnis, nepamirškite pasinaudoti internetu. Be abejo, galbūt jūs iki šiol drabužius pirkdavote tik fizinėse parduotuvėse, kadangi manėte, jog tai yra pats efektyviausias drabužių įsigijimo būdas, tačiau toks požiūris nėra teisingas. Ne veltui šiandien elektroninės parduotuvės sulaukia tokio didelio populiarumo ir pirkėjų dėmesio. Todėl jei bent kartą pabandysite pasinaudoti internetinėmis parduotuvėmis, akimirksniu suprasite, kad jūs neklydote pasirinkdami šiuolaikiškus apsipirkimo būdus.

Taigi, pirmiausia pasinaudokite internetine paieškos sistema ir peržiūrėkite šiuolaikines elektronines parduotuves, kurios prekiauja ilgomis suknelėmis. Žinoma, tokiose el. parduotuvėse įprastai būna siūloma ir kur kas didesnė drabužių įvairovė, todėl pirkėjai vienu apsilankymu gali įsigyti daugybę jiems aktualių ir jų skonį atitinkančių drabužių. Kita vertus, kai lankysitės internetinėse parduotuvėse, nepamirškite pasinaudoti vidine prekių paieškos ir filtravimo sistema. Tai padės jums kur kas lengviau surasti jūsų skonį atitinkančias prekes. Šalia kiekvienos prekės visuomet yra pateikiama ne tik prekės nuotrauka, tačiau ir daug papildomos informacijos. Tai padeda pasirinkti prekes, kurios tobulai tinka prie jūsų pasirinkto stiliaus ir atitinka jūsų individualų skonį.

Be abejo, internetinėmis parduotuvėmis pirkėjai šiandien naudojasi ne tik dėl minėtų priežasčių. Tai jie daro ir dėl kur kas didesnio patogumo bei palankesnių prekių kainų. Visiškai natūralu, kad pirkėjai nemėgsta permokėti už tas pačias prekes, todėl naudodamiesi elektroninėmis parduotuvėmis jie tai gali padaryti gerokai lengviau. Juolab, kad kiekvienas vartotojas gali užsiprenumeruoti jiems patinkančios el. parduotuvės naujienlaiškį, kurio pagalba pačiu laiku sužinotų apie vykstančias akcijas ir taikomas nuolaidas. Kaip bebūtų, įprastai el. parduotuvių kainodarą būna palankesnė, todėl nebūna sudėtinga sutaupyti.

Papildai sportui: vitaminų ir mineralų svarba

papildai sportui

Išliejate nemažai prakaito sporto salėje? Neretu atveju jaučiate nuovargio simptomus? Didelė tikimybė, kad jums ima trūkti vitaminų ir mineralų. Didelis treniruočių intensyvumas ir prakaitavimas išsunkia kartu ir svarbiausias organizmui medžiagas. Kad ir kiek pakankamai besimaitintumėte, didelė tikimybė, kad su maistu negaunate pakankamai to, ko reikia Jūsų optimaliam organizmo funkcionavimui. Nors vitaminai ir mineralai populiariausiai vartojami papildai, tačiau kaip taisyklė, juos nuvertina dauguma sportuojančių ir vietoje jų pasirenkami kiti papildai sportui, kaip proteinas, kreatinas ar amino rūgštys (įsigyti galite https://www.perfectbody.lt/ el. parduotuvėje). Tai nėra blogas pasirinkimas. Tiek baltymai, tiek amino rūgštys vienodai svarbūs komponentai jūsų organizmui. Kreatinas aprūpina raumenis skysčiais ir juos hidratuoja. Tačiau nuvertinti vitaminų ir mineralų kompleksus nederėtų. Visų pirma dėl to, kad bet kokios medžiagos trūkumas gali sukelti nemažai neigiamų padarinių. Kai kalba eina apie sportą, tai vitaminų ir mineralų trūkumas gali atitolinti jus nuo optimalaus progreso ir geros sportinės formos ateityje. Gali sunkiai augti raumenų masė ir jėga, sutrikti medžiagų apykaita, atsirasti nuovargis, sąstingis ir neišsiilsėjimo pojūtis. Sportuojančiam organizmui tai begalo svarbu. Tikri atletai niekada neišbraukia iš savo maisto papildų sąrašo vitaminų ir mineralų. Tą daryti rekomenduotume ir Jums.

Svarbiausi vitaminai sportuojantiems

Išskirti vieno ar kito vitamino nederėtų, kadangi bet kuri medžiaga atlieka begalo svarbią funkciją.
Tačiau sportuojantiems, svarbiausi B grupės vitamainai, tai B2, B6 ir B12. Kai šių maistinių medžiagų ima trūkti, gali sutrikti medžiagų apykaita, nervų sistema, atsirasti greitas nuovargis, sutrikti virškinimas ir baltymų bei amino rūgščių įsisavinimas. Sulėtėja anaboliniai procesai.

Vitaminas D – taip pat labai svarbus komponentas. Ši medžiaga gerina kalcio ir fosforo įsisavinimą, greitina raumenų regeneracinius procesus. Vitaminas D dalyvauja ATP sintezėje ir palaiko aukštą laisvojo testosterono kiekį kraujyje. Yra įrodymų, kad vitamino D kiekis yra tiesiogiai susijęs su testosterono lygiu vyrų organizme.

Svarbiausi mineralai

Kaip vitaminai, taip ir mineralai neturėtų būti per daug išskirti. Visi turėtų būti vienodai svarbūs, tad idealiausia būtų rinktis produktus su pilnai išbaigtomis formulėmis (papildai sportui su visais mineralais sudėtyje). Visgi, sportuojančiam organizmui rekomenduojama, kad labiausiai netrūktų kalcio, magnio bei cinko. Taigi, trumpai apie šias medžiagas:

 • Kalcis – palaiko tvirtus kaulus ir jungiamuosius audinius.
 • Magnis palaiko sveiką raumenų ir nervų funkcionavimą, stipriai įtakoja organizmo energetinius procesus, padeda sureguliuoti normalų širdies rimtą. Esant intensyviems krūviams, padeda atsipalaiduoti prieš miegą ir geriau išsimiegoti.
 • Cinkas padeda palaikyti stiprią imuninę sistemą, taip pat palaiko aukštą testosterono kiekį kraujyje bei padeda apsisaugoti nuo aromatazės proceso (testosterono virtimo į estrogenus). Tai labai svarbu sunkiaatlečiams.

Kad ir ką begalvotumėte apie visas šias medžiagas, vitaminai ir mineralai ir jų pilnai ibaigti kompleksai yra labiausiai rekomenduotini.

Kaip galėtumėte nustebinti antrąją pusę

Jums nekyla jokių originalių minčių, kaip galėtumėte nustebinti savo antrąją pusę? Pastaruoju metu jūsų santykiai šiek tiek atšalo ir jūs nežinote, kaip viskas eisis toliau? Kaip bebūtų, turėtumėte suimti save į rankas ir pagalvoti apie tai, ką iki šiol jūs darėte neteisingai. Be to, jei jūs kartu esate jau ne vienerius metus, labai tikėtina, kad su kiekvienais metais jūs vis mažiau dėmesio ir laiko skirdavote vienas kito stebinimui ir džiuginimui. Deja, bet su tokia problema susiduria daugelis porų, todėl jei norite pradėti nuo staigmenų ir šiuo metu niekaip nesugalvojate, kaip galėtumėte nuoširdžiai nustebinti savo antrąją pusę, pateiksime kelis naudingus patarimus, kurių pagalba jums tai padaryti turėtų būti daug lengviau.

Visų pirma turėtumėte pasinaudoti elektroninėmis parduotuvėmis, kuriose yra siūlomas labai platus skirtingų prekių asortimentas. Kai tai padarysite, jūs galėsite atrasti daug labai originalių ir smagių idėjų, kurias nebus sudėtinga pritaikyti savo situacijoje. Kaip bebūtų, elektroninių parduotuvių yra daugybė, todėl jūs galite sau kelti ne vieną klausimą ir nežinoti, kuri iš jų galėtų būti jums pati tinkamiausia. Todėl galite pasinaudoti internetine paieškos sistema arba nieko nelaukę spauskite čia ir pasirinkite jus sudominusias prekes. Tokiu atveju labai puikiai pasitarnautų apyrankės poroms, kurios yra labai skirtingų modelių. Tai padėtų suartinti vienas kitą ir suteiktų jūsų antrajai pusei daug daugiau mielų akimirkų, kadangi tokiu atveju jūs jai akivaizdžiai ir tiesiogiai parodytumėte, kad jums rūpi jūsų santykiai ir jūs norite, kad jie visuomet būtų labai šilti ir sklandūs.

Tuo tarpu, jei kalbėtume apie elektroninių parduotuvių populiarumą, neabejotinai turėtume paminėti, kad šiuolaikiškose elektroninėse parduotuvėse yra siūlomas kur kas didesnis skirtingų prekių asortimentas, todėl net ir patys išrankiausi žmonės elektroninių parduotuvių pagalba gali labai nesunkiai atrasti visą tai, kas juos labiausiai domina ir kas puikiausiai atitinka visus jų lūkesčius. Ką jau kalbėti apie tai, kad elektroninėse parduotuvėse siūlomų prekių kainos yra labai patrauklios, todėl tokiu būdu jūs galite daug daugiau sutaupyti. Todėl jei norite, kad jūsų apsipirkimo procesas būtų kur kas lengvesnis ir jums netektų susidurti su jokiais papildomais sunkumais, turėtumėte pasinaudoti minėtais naudingais patarimais, kuriuos pritaikytumėte ieškodami originalių idėjų, nustebinančių jūsų antrąją pusę.

Pigesnė, tačiau lygiai tokia pati kokybiška grožio priežiūra

Daug investuojate į savo išvaizdos puoselėjimą? Žinoma, atsakymas į šį klausimą gali būti labai subjektyvus, kadangi žodis „daug“ kiekvienai iš mūsų skamba visiškai kitaip. Tačiau nepaisant to, reikėtų kalbėti apie tai, kaip būtų galima sutaupyti, neaukojant kokybės ir natūralių sprendimų. Taigi, keli patarimai padės jums lengviau ir pigiau puoselėti savo grožį.

FotoepilaatorJei reguliariai lankotės grožio salone, kuriame jums yra atliekamos depiliacijos, tikriausiai patiriate pakankamai dideles išlaidas – juk kuo grožio salonas yra prabangesnis, tuo jame atliekamos grožio procedūros kainuoja brangiau. Todėl šio klausimo sprendimą galite patikėti fotoepiliatoriams, kurių asortimentas šiomis dienomis yra didžiulis. Fotoepiliatorius (est. fotoepilaator) šiuo atveju galėtų būti labai efektyvi plaukelių šalinimo priemonė, kuri nereikalautų reguliarių ir didelių investicijų. Vieną kartą įsigiję šiuolaikišką ir funkcionalų fotoepiliatorių, jį galėsite naudoti daugybę metų. Tuo tarpu, jei vietoje grožio salone atliekamų depiliacijos procedūrų galvojote apie odos plaukelių šalinimą naudojant skutimosi peiliukus, stabtelkite. Tai nėra efektyvus sprendimas, kuris leistų apsaugoti jūsų odą. Kaip žinia, skutantis skutimosi peiliukais labai paprasta odą įsipjauti. Be to, neretai daugumai iš mūsų skutimosi peiliukai sukelia įvairias alergines reakcijas, todėl odos priežiūra po plaukelių šalinimo skutimosi peiliukais tampa dar sudėtingesnė ir kur kas labiau komplikuota.

Dar vienas svarbus nebrangios, tačiau efektyvios grožio priežiūros elementas yra mūsų kasdien naudojami grožio produktai. Žinoma, nesiūlome rinktis labai pigių priemonių, tačiau jums tikrai nėra būtina įsigyti ir pačius brangiausius produktus. Juolab, kad nemažą dalį jų galite pasigaminti pačios – savo pačių rankomis ir namų sąlygomis, tam pasitelkiant įvairias natūralias sudedamąsias dalis, kuriose nėra jokių kenksmingų medžiagų. Be abejo, pradžioje visa tai jums gali atrodyti pakankamai komplikuota, nes nežinosite, kas dera tarpusavyje ir kas tinka būtent jūsų odai bei plaukams, tačiau visuomet į pagalbą galite pasitelkti internetą, kuriame šiomis dienomis yra daugybė aktualios informacijos, padedančios išspręsti begalę įvairių su grožio priežiūra susijusių klausimų. Ilgainiui viskas taps kur kas paprasčiau ir suprantamiau, todėl pačios įsitikinsite, kad kokybiška grožio priežiūra anaiptol ne visuomet turi būti labai brangi.

Žinoma, kalbant apie efektyvesnį ir pigesnį mūsų išvaizdos puoselėjimą, turėtume kalbėti ir apie sveikos gyvensenos sprendimus. Jei norime, kad mums kasdien reikėtų naudoti mažiau grožio priežiūros priemonių ir jei nenorime reguliariai susidurti su įvairiomis odos problemomis, tuomet turėtume subalansuoti savo mitybą, pradėti sportuoti ir pakankamai laiko skirti savo poilsiui. Tuo tarpu, jei iki šiol sveikos gyvensenos nepropagavote, turbūt jums kyla labai daug klausimų ir abejonių, nes nesate tikros ar jums pavyks. Tačiau jei turėsite aiškų planą, viskas bus kur kas paprasčiau ir efektyviau. Ir net jei nežinote nuo ko būtų galima pradėti, visuomet galite kreiptis į dietologus ir asmeninius trenerius, kurie atsižvelgę į jūsų dabartinę padėtį, galėtų pritaikyti efektyvius sprendimus, padedančius jums subalansuoti mitybą, pasirinkti tinkamą fizinio krūvio lygį ir lengviau susidėlioti savo dienotvarkę.

Galiausiai, kai visu tuo pasirūpinsite praktiškai, jūsų grožio priežiūros puoselėjimas nereikalaus tokių didelių išlaidų, kurias jums tekdavo patirti iki šiol, o tai reiškia, kad sutaupytus pinigus galėsite skirti tam, ką labiausiai mėgstate. Juolab, kad ir laiko turėsite kur kas daugiau, nes jūsų kasdienybėje pritaikomi grožio priežiūros sprendimai suteiks kur kas efektyvesnius ir labiau apčiuopiamus rezultatus. Taigi, belieka nepamiršti šių patarimų ir pakoreguoti savo grožio priežiūros rutiną.

Riebalų nusiurbimas ir kiti svorio atsikratymo būdai

Ar dažnai sportuojate? Į šį klausimą daugelis žmonių atsako neigiamai. Ir tai yra pakankamai didelė šiuolaikinės visuomenės problema. Skaičiuojama, kad mūsų šalyje yra daugiausiai nutukusių žmonių, lyginant su kitomis Europos šalimis. Žmonės pernelyg daug dėmesio skiria savo kasdieniam darbui ir visiškai pamiršta apie subalansuotą ir reguliarią mitybą, jau nekalbant apie pakankamą fizinį aktyvumą. Labai sėslus ir vangus gyvenimo būdas įtakoja ne tik viršsvorio problemą, tačiau taip pat didina ir kraujagyslių bei širdies ligų riziką. Todėl pastaruoju metu galima girdėti vis dažniau kalbant apie šią problemą ir jos sprendimo būdus.

riebalų nusiurbimasKita vertus, nepaisant problemos mąsto, laimei, yra labai daug galimybių, kuriomis galime pasinaudoti ir turimo viršsvorio atsikratyti. Jei matote, kad viršsvoris yra labai didelis, tuomet reikėtų pasitarti su specialistais ir nuspręsti ar riebalų nusiurbimas galėtų būti tinkamas sprendimas. Be abejo, nereikia pamiršti, kad riebalų nusiurbimas pagelbės trumpuoju laikotarpiu. Trumpiau tariant, jei pasinaudojate šia galimybe, tuomet būtinai turite subalansuoti savo kasdienę mitybą ir pradėti reguliariai sportuoti. Tik tokiu atveju galėsite išlaikyti norimą svorį ir nesusigrąžinti prarastų kilogramų.

Todėl nemanykite, kad visuomet galima žengti lengviausiu keliu ir tikėtis pačių geriausių rezultatų. Mūsų svoris tiesiogiai priklauso nuo mūsų veiksmų, požiūrio ir sveikatos būklės, todėl jei norime neturėti viršsvorio ir nesusidurti su kitomis sveikatos problemomis, turėtume pakeisti savo gyvenimo būdą ir paversti jį kuo sveikesniu. Žinoma, jei iki šiol maitinotės pakankamai nesveikai, o fizinis aktyvumas buvo ganėtinai mažas – pradžioje gali būti sudėtinga pakeisti savo įpročius, tačiau jei būsite tinkamai nusiteikę ir nenuleisite rankų, viskas bus kur kas paprasčiau.

Labai svarbu, kad turėtumėte aiškų tikslą. Jei norite numesti dešimt ar dvidešimt kilogramų ir manote, kad to jums visiškai pakaks – tai gali būti problema. Įdomu, kodėl? Jūsų tikslas turėtų būti ilgalaikis. Tai reiškia, kad jis negali apsiriboti konkrečiu kilogramų skaičiumi. Jūs turite siekti ne tik padailinti savo kūno linijas, tačiau jas taip pat ir išsaugoti. Jei tai padarysite, tuomet ilgainiui tai gali tapti jūsų kasdienybe.

Fotoepiliatorius: vasaros malonumas, švelnios lyg šilkas kojos

Moterys nori atrodyti nuostabiai ir savo grožio puoselėjimo procedūroms skiria gana nemažą biudžeto dalį. Paprastai ieškoma ekonomiškiausio varianto, tačiau ne retai norint rasti tinkamą grožio prietaisą ar kosmetikos prekę, prieš tai reikia daug apie tai pasidomėti ar netgi išbandyti įvairius variantus tam, kad būtų galima atrasti tokį, kuris labiausiai tinka kiekvienai individualiai. Nepageidaujamiems plaukeliams pašalinti yra sukurta nemažai prietaisų bei priemonių, kuriomis gana paprastai galima turėti išpuoselėtą ir glotnią odą. Tačiau kiekvienos moters poreikiai yra individualūs, vienoms užtenka trumpalaikio poveikio, tad joms puikiai pasitarnauja įprastas skustuvas, tuo tarpu, kitoms, reikia ilgalaikio efekto, kurį gali suteikti tik fotoepiliatorius.

fotoepiliatoriaiFotoepiliacijos procedūros anksčiau buvo suteikiamos tik specialiuose grožio salonuose, ir kainuodavo gana nemažus pinigus. Dabar sukūrus fotoepiliatorių, kuriuo saugu naudotis namuose, moterys ne tik sutaupo pinigų, bet pagaliau gali mėgautis profesionaliomis grožio procedūromis namuose, ir tuo metu kai pačios nori, nebereikia užsirašyti procedūroms ir laukti savo eilės kartais net keletą dienų ar savaičių.

Kuo fotoepiliatorius yra toks populiarus ir gaunantis tiek daug puikių atsiliepimų iš moterų? Ogi dėl to, kad juo lengva naudotis. Fotoepiliacijos procedūros yra neskausmingos, jei esate išbandžiusios epiliatrorių ir šis jums pasirodė per daug skausmingas, neapsigaukite fotoepiliatorius yra visai kas kita. Visų pirma, jis nerauna plaukelių, o šalina juos specialiu lazeriu. Procedūra atliekama gana greitai ir neskausmingai. Visai taip pat, kaip ir naudojantis epiliatoriumi poveikis išlieka ilgą laiką. Jums nebereikės rūpintis savo nepageidaujamais plaukeliais kiekvieną dieną. Vasarą daug sunkumų sukeliantys plaukeliai bus naikinami vos keletą kartų per tris mėnesius, tad jei iki šiol naudojotės įprastu skustuvu su kuriuo kojas reikėdavo skustis kiekvieną dieną, įsigiję fotoepiliatorių tai pamiršite ilgam.

Kiekviena moteris nusipelno geriausio, o kas gali būti geriau už glotnią, lygią ir švelnią odą, be jokių nepageidaujamų plaukelių. Jei dar neišbandėte fotoepiliatorių ir netikite jų suteikiamais privalumais, tiesiog išbandykite šį prietaisą ir suprasite, jog jo nebenorėsite pakeisti į jokį kitą.

Grožis, kuriuo turime rūpintis tinkamai

Ar pasitikite savimi? Ar esate patenkintos savo išvaizda? Ar jūsų grožis pastaruoju metu jums kelią didžiausią galvos skausmą? Nežinote, ką daryti, kad atrodytumėte pritrenkiančiai? Nesate tikros ar jūsų kasdienė grožio priežiūra yra efektyvi ir tinkama? Jei taip, tuomet pats metas imtis veiksmų.

 • Pirmiausia turite būti tikros, kad pakankamai miegate. Galbūt iki šiol miegojote vos šešias valandas per parą ir jautėtės puikiai? Tačiau niekas nepaklausė ar jūsų odai ir organizmui to pakanka. Trumpiau tariant, kiekvienam iš mūsų reikia bent aštuonių valandų miego. Tik tuomet galime tikėtis gerų rezultatų.
 • GrožisJūsų mityba taip pat turi didelės įtakos grožiui. Jei manėte, kad pakanka efektyvių kosmetikos priemonių, labai klydote. Jei subalansuosite savo kasdienę mitybą, labai greitai pastebėsite, kad jūsų odos būklė gerėja ir palaipsniui mažėja problemų, kurios iki tol buvo tapusios įprastomis.
 • Nepamirškite šveisti savo odos. Tai galite daryti vieną ar du kartus per savaitę. Bėgant laikui paviršinės odos ląstelės miršta, todėl jei reguliariai nenušveičiame paviršinio odos sluoksnio, oda atrodo pilkšva. Tuo tarpu šveitimas padeda atverti gyvos odos sluoksnį, kuris lengviau įsisavina visas naudingąsias medžiagas.
 • Turite naudoti kosmetikos produktus, kurie geriausiai atitinka jūsų odos tipą. Galbūt jūsų oda riebi? O gal sausa, normali ar mirši? Kiekvienam odos tipui tinka vis kitokios grožio priežiūros priemonės, todėl rinkitės labai atidžiai ir atsakingai.
 • Savo odą apsaugokite nuo kenksmingų ultravioletinių saulės spindulių. Tai ypač aktualu šiltuoju metų laiku, kai esame pratę nešioti lengvus drabužius, neuždengiančios dalies mūsų kūno odos. Pasistenkite kaskart einant į lauką odą patepti kremu, apsaugančiu nuo saulės spindulių.
 • Veido valymas taip pat turėtų būti įtrauktas į jūsų grožio priežiūros rutiną. Tai galite daryti bent kartą per mėnesį. Pasirinkite profesionalų ir ilgametę patirtį turintį kosmetologą, kuris užtikrins, kad veido odos valymas ir kitos reikiamos procedūros būtų atliktos saugiai ir profesionaliai.
 • Turėtumėte pasirūpinti pakankamu fiziniu aktyvumu, kuris padėtų sustiprinti jūsų kūną, o odą paverstu stangresne, lygesne ir gražesne.

Estetinis dantų protezavimas vos per vieną dieną!

Graži ir sveika šypsena puošia kiekvieną žmogų. Ji ne tik džiugina aplinkinius, bet ir suteikia pasitikėjimo savimi. Tačiau ką daryti, jei dantys nėra tobuli? Retas žmogus gali pasigirti natūraliai baltais, tiesiais ir ėduonies nepažeistais dantimis. Gerokai dažniau, prakalbus apie dantis, tenka girdėti skaudžias istorijas apie sugedusius, pažeistus, traumos metu prarastus ar odontologų ištrauktus dantis. Dantų praradimimas gali tapti tiek fiziologine, tiek psichologine problema – sunku ne tik kramtyti, bet ir kalbėti, o apie šypsojimąsi galima išvis pamiršti. Tačiau šiuo metu, kai medicina tobulėja ne dienomis, o valandomis, pacientams siūlomas naujo pobūdžio dantu protezavimas. Gražiais dantimis galite džiaugtis vos per vieną dieną.

Dantu protezavimasKeramikinis dantų protezavimas – naujiena odontologijos pasaulyje, tačiau ši paslauga jau teikiama ir Lietuvoje. Ji ypatinga tuo, kad restauruojamų dantų tvirtumas suderinamas su natūraliais dantimis, taigi protezuotas dantis negadins ir nepažeis esančių aplink jį. Protezavimui naudojama itin kokybiška medžiaga užtikrina, kad dantys bus ilgaamžiai, funkcionalūs ir gražūs. Atkuriamos tiek fiziologinės, tike estetinės danties funkcijos.

Keramikinio protezavimo procesą sudaro keli etapai:

 • Į odontologijos kliniką atvykusio paciento dantys paruošiami protezavimui – jie tinkamai nušlifuojami ir parengiami skaitmeninio antspaudo darymui, vadinasi, yra padengiami specialios atspindinčios pudros sluoksniu.
 • Tuomet atliekamas dantų skenavimas, kuriam naudojamas maksimaliai tikslus ir preciziškas 3D skaitytuvas.
 • Pagal nuskaitytą burnos ertmės vaizdą, atsižvelgiant į protezuojamo danties ypatumus, jo paviršių, formą, sąlytį su kitais dantimis, sudaromas būsimojo danties modelis.
 • Tuomet frezavimo įranga iš keramikos blokelio išpjauna būtent tokį dantį, koks buvo sumodeliuotas. Tai trunka iki 15 minučių.
 • Jei reikia, pagamintas danties modelis gali būti papildomai poliruojamas, dažomas, pigmentuojamas, kol pasiekiamas norimas efektas.

Tokiu būdu vos per vieną dieną galima restauruoti nuo 1 iki 4 dantų. Visos procedūros atliekamaos klinikoje, taigi užtenka vos 1 vizito, per kurį pacientui suteikiama išsami konsultacija, apžiūrima jo dantų būklė, pasiūlomas optimaliausias sprendimas, o jei pacientas sutinka – vos po kelių valandų jis jau gali džiaugtis naujais, gražiais, sveikais dantimis ir drąsiai šypsotis.

Kūno šveitiklis būtinas kiekvienam žmogui

Pastaruoju metu pastebite, kad jūsų oda yra pilkšva? Ji šerpetoja ir pleiskanoja? Jūsų naudojamos kosmetikos priemonės nepajėgia išspręsti šios problemos? Jei taip, tuomet jums yra būtinas kūno šveitiklis. Tiesą sakant, tai yra būtina kiekvienam žmogui. Reguliarus kūno šveitimas suteikia didžiulę naudą.

Žinoma, to daryti nereikėtų pernelyg dažnai. Specialistai rekomenduoja savo odą šveisti du kartus per savaitę. Tai padeda odai visuomet išlikti tobulos išvaizdos. Tokiu būdu leidžiame jai lengviau atsinaujinti, išsaugome jos sveiką būklę, o mūsų naudojamos grožio priežiūros priemonės yra įsisavinamos kur kas geriau.

Privalumai:Kūno šveitiklis

 • Odos detoksikacija
 • Odos kompleksijos šviesinimas
 • Padeda atsikratyti negyvos odos ląstelių
 • Atveria sveiką ir jauną odą
 • Sumažina odos įlinkimus ir saulės padarytą žalą
 • Pagerina odos tonusą
 • Pašalina bakterijas ir apsaugo nuo užkrėtimo
 • Padeda lengviau įsigerti grožio priežiūros priemonėms
 • Grožio priežiūra tampa efektyvesnė

Kūno šveitiklis, naudojamas namuose

Kad būtų lengviau, kūno šveitiklį naudokite duše. Nuplaukite savo kūną su įprastinėmis priemonėmis. Tuomet kūno šveitikliu ištrinkite savo odą. Galiausiai visą tai nuplaukite ir nusausinkite švariu rankšluosčiu. Tuomet ant savo kūno odos užtepkite natūralų kūno losjoną.

Be abejo, visuomet reikėtų atsižvelgti į kūno šveitiklio sudedamąsias dalis. Tai reiškia, kad geriausio rezultato sulauksite tik tuo atveju, jei jo sudėtyje nebus jokių mūsų odai kenksmingų medžiagų.

Taigi, jei iki šiol niekada nenaudojote kūno šveitiklio ir jaudinotės, nes nei viena kosmetikos priemonė jums nesuteikė norimo rezultato, pats metas pakoreguoti savo grožio priežiūros rutiną. Kuo daugiau dėmesio skirsime natūraliems metodams ir pasitelksime tik pačius sveikiausius produktus, tuo daugiau vitaminų ir naudingųjų medžiagų suteiksime savo odai.

Jei neturite pakankamai reikiamų žinių, kurios galėtų lengviau tinkamai sudėlioti jūsų grožio priežiūros rutiną, į pagalbą galite pasitelkti įvairius šios tematikos internetinius tinklalapius arba vietoje to – susisiekti su patyrusiais šios srities specialistais, kurie įvertinę jūsų odos tipą, problematiką, alergijas ir kitus svarbius aspektus, pasiūlys pačius geriausius ir efektyviausius sprendimus. Viskas priklauso nuo to, kiek daug dėmesio skirsite savo grožio puoselėjimui. Turėkite kantrybės, nenuleiskite rankų ir neilgai trukus pasieksite norimus rezultatus.