Grožis

Pigesnė, tačiau lygiai tokia pati kokybiška grožio priežiūra

Daug investuojate į savo išvaizdos puoselėjimą? Žinoma, atsakymas į šį klausimą gali būti labai subjektyvus, kadangi žodis „daug“ kiekvienai iš mūsų skamba visiškai kitaip. Tačiau nepaisant to, reikėtų kalbėti apie tai, kaip būtų galima sutaupyti, neaukojant kokybės ir natūralių sprendimų. Taigi, keli patarimai padės jums lengviau ir pigiau puoselėti savo grožį.

FotoepilaatorJei reguliariai lankotės grožio salone, kuriame jums yra atliekamos depiliacijos, tikriausiai patiriate pakankamai dideles išlaidas – juk kuo grožio salonas yra prabangesnis, tuo jame atliekamos grožio procedūros kainuoja brangiau. Todėl šio klausimo sprendimą galite patikėti fotoepiliatoriams, kurių asortimentas šiomis dienomis yra didžiulis. Fotoepiliatorius (est. fotoepilaator) šiuo atveju galėtų būti labai efektyvi plaukelių šalinimo priemonė, kuri nereikalautų reguliarių ir didelių investicijų. Vieną kartą įsigiję šiuolaikišką ir funkcionalų fotoepiliatorių, jį galėsite naudoti daugybę metų. Tuo tarpu, jei vietoje grožio salone atliekamų depiliacijos procedūrų galvojote apie odos plaukelių šalinimą naudojant skutimosi peiliukus, stabtelkite. Tai nėra efektyvus sprendimas, kuris leistų apsaugoti jūsų odą. Kaip žinia, skutantis skutimosi peiliukais labai paprasta odą įsipjauti. Be to, neretai daugumai iš mūsų skutimosi peiliukai sukelia įvairias alergines reakcijas, todėl odos priežiūra po plaukelių šalinimo skutimosi peiliukais tampa dar sudėtingesnė ir kur kas labiau komplikuota.

Dar vienas svarbus nebrangios, tačiau efektyvios grožio priežiūros elementas yra mūsų kasdien naudojami grožio produktai. Žinoma, nesiūlome rinktis labai pigių priemonių, tačiau jums tikrai nėra būtina įsigyti ir pačius brangiausius produktus. Juolab, kad nemažą dalį jų galite pasigaminti pačios – savo pačių rankomis ir namų sąlygomis, tam pasitelkiant įvairias natūralias sudedamąsias dalis, kuriose nėra jokių kenksmingų medžiagų. Be abejo, pradžioje visa tai jums gali atrodyti pakankamai komplikuota, nes nežinosite, kas dera tarpusavyje ir kas tinka būtent jūsų odai bei plaukams, tačiau visuomet į pagalbą galite pasitelkti internetą, kuriame šiomis dienomis yra daugybė aktualios informacijos, padedančios išspręsti begalę įvairių su grožio priežiūra susijusių klausimų. Ilgainiui viskas taps kur kas paprasčiau ir suprantamiau, todėl pačios įsitikinsite, kad kokybiška grožio priežiūra anaiptol ne visuomet turi būti labai brangi.

Žinoma, kalbant apie efektyvesnį ir pigesnį mūsų išvaizdos puoselėjimą, turėtume kalbėti ir apie sveikos gyvensenos sprendimus. Jei norime, kad mums kasdien reikėtų naudoti mažiau grožio priežiūros priemonių ir jei nenorime reguliariai susidurti su įvairiomis odos problemomis, tuomet turėtume subalansuoti savo mitybą, pradėti sportuoti ir pakankamai laiko skirti savo poilsiui. Tuo tarpu, jei iki šiol sveikos gyvensenos nepropagavote, turbūt jums kyla labai daug klausimų ir abejonių, nes nesate tikros ar jums pavyks. Tačiau jei turėsite aiškų planą, viskas bus kur kas paprasčiau ir efektyviau. Ir net jei nežinote nuo ko būtų galima pradėti, visuomet galite kreiptis į dietologus ir asmeninius trenerius, kurie atsižvelgę į jūsų dabartinę padėtį, galėtų pritaikyti efektyvius sprendimus, padedančius jums subalansuoti mitybą, pasirinkti tinkamą fizinio krūvio lygį ir lengviau susidėlioti savo dienotvarkę.

Galiausiai, kai visu tuo pasirūpinsite praktiškai, jūsų grožio priežiūros puoselėjimas nereikalaus tokių didelių išlaidų, kurias jums tekdavo patirti iki šiol, o tai reiškia, kad sutaupytus pinigus galėsite skirti tam, ką labiausiai mėgstate. Juolab, kad ir laiko turėsite kur kas daugiau, nes jūsų kasdienybėje pritaikomi grožio priežiūros sprendimai suteiks kur kas efektyvesnius ir labiau apčiuopiamus rezultatus. Taigi, belieka nepamiršti šių patarimų ir pakoreguoti savo grožio priežiūros rutiną.

Riebalų nusiurbimas ir kiti svorio atsikratymo būdai

Ar dažnai sportuojate? Į šį klausimą daugelis žmonių atsako neigiamai. Ir tai yra pakankamai didelė šiuolaikinės visuomenės problema. Skaičiuojama, kad mūsų šalyje yra daugiausiai nutukusių žmonių, lyginant su kitomis Europos šalimis. Žmonės pernelyg daug dėmesio skiria savo kasdieniam darbui ir visiškai pamiršta apie subalansuotą ir reguliarią mitybą, jau nekalbant apie pakankamą fizinį aktyvumą. Labai sėslus ir vangus gyvenimo būdas įtakoja ne tik viršsvorio problemą, tačiau taip pat didina ir kraujagyslių bei širdies ligų riziką. Todėl pastaruoju metu galima girdėti vis dažniau kalbant apie šią problemą ir jos sprendimo būdus.

riebalų nusiurbimasKita vertus, nepaisant problemos mąsto, laimei, yra labai daug galimybių, kuriomis galime pasinaudoti ir turimo viršsvorio atsikratyti. Jei matote, kad viršsvoris yra labai didelis, tuomet reikėtų pasitarti su specialistais ir nuspręsti ar riebalų nusiurbimas galėtų būti tinkamas sprendimas. Be abejo, nereikia pamiršti, kad riebalų nusiurbimas pagelbės trumpuoju laikotarpiu. Trumpiau tariant, jei pasinaudojate šia galimybe, tuomet būtinai turite subalansuoti savo kasdienę mitybą ir pradėti reguliariai sportuoti. Tik tokiu atveju galėsite išlaikyti norimą svorį ir nesusigrąžinti prarastų kilogramų.

Todėl nemanykite, kad visuomet galima žengti lengviausiu keliu ir tikėtis pačių geriausių rezultatų. Mūsų svoris tiesiogiai priklauso nuo mūsų veiksmų, požiūrio ir sveikatos būklės, todėl jei norime neturėti viršsvorio ir nesusidurti su kitomis sveikatos problemomis, turėtume pakeisti savo gyvenimo būdą ir paversti jį kuo sveikesniu. Žinoma, jei iki šiol maitinotės pakankamai nesveikai, o fizinis aktyvumas buvo ganėtinai mažas – pradžioje gali būti sudėtinga pakeisti savo įpročius, tačiau jei būsite tinkamai nusiteikę ir nenuleisite rankų, viskas bus kur kas paprasčiau.

Labai svarbu, kad turėtumėte aiškų tikslą. Jei norite numesti dešimt ar dvidešimt kilogramų ir manote, kad to jums visiškai pakaks – tai gali būti problema. Įdomu, kodėl? Jūsų tikslas turėtų būti ilgalaikis. Tai reiškia, kad jis negali apsiriboti konkrečiu kilogramų skaičiumi. Jūs turite siekti ne tik padailinti savo kūno linijas, tačiau jas taip pat ir išsaugoti. Jei tai padarysite, tuomet ilgainiui tai gali tapti jūsų kasdienybe.

Fotoepiliatorius: vasaros malonumas, švelnios lyg šilkas kojos

Moterys nori atrodyti nuostabiai ir savo grožio puoselėjimo procedūroms skiria gana nemažą biudžeto dalį. Paprastai ieškoma ekonomiškiausio varianto, tačiau ne retai norint rasti tinkamą grožio prietaisą ar kosmetikos prekę, prieš tai reikia daug apie tai pasidomėti ar netgi išbandyti įvairius variantus tam, kad būtų galima atrasti tokį, kuris labiausiai tinka kiekvienai individualiai. Nepageidaujamiems plaukeliams pašalinti yra sukurta nemažai prietaisų bei priemonių, kuriomis gana paprastai galima turėti išpuoselėtą ir glotnią odą. Tačiau kiekvienos moters poreikiai yra individualūs, vienoms užtenka trumpalaikio poveikio, tad joms puikiai pasitarnauja įprastas skustuvas, tuo tarpu, kitoms, reikia ilgalaikio efekto, kurį gali suteikti tik fotoepiliatorius.

fotoepiliatoriaiFotoepiliacijos procedūros anksčiau buvo suteikiamos tik specialiuose grožio salonuose, ir kainuodavo gana nemažus pinigus. Dabar sukūrus fotoepiliatorių, kuriuo saugu naudotis namuose, moterys ne tik sutaupo pinigų, bet pagaliau gali mėgautis profesionaliomis grožio procedūromis namuose, ir tuo metu kai pačios nori, nebereikia užsirašyti procedūroms ir laukti savo eilės kartais net keletą dienų ar savaičių.

Kuo fotoepiliatorius yra toks populiarus ir gaunantis tiek daug puikių atsiliepimų iš moterų? Ogi dėl to, kad juo lengva naudotis. Fotoepiliacijos procedūros yra neskausmingos, jei esate išbandžiusios epiliatrorių ir šis jums pasirodė per daug skausmingas, neapsigaukite fotoepiliatorius yra visai kas kita. Visų pirma, jis nerauna plaukelių, o šalina juos specialiu lazeriu. Procedūra atliekama gana greitai ir neskausmingai. Visai taip pat, kaip ir naudojantis epiliatoriumi poveikis išlieka ilgą laiką. Jums nebereikės rūpintis savo nepageidaujamais plaukeliais kiekvieną dieną. Vasarą daug sunkumų sukeliantys plaukeliai bus naikinami vos keletą kartų per tris mėnesius, tad jei iki šiol naudojotės įprastu skustuvu su kuriuo kojas reikėdavo skustis kiekvieną dieną, įsigiję fotoepiliatorių tai pamiršite ilgam.

Kiekviena moteris nusipelno geriausio, o kas gali būti geriau už glotnią, lygią ir švelnią odą, be jokių nepageidaujamų plaukelių. Jei dar neišbandėte fotoepiliatorių ir netikite jų suteikiamais privalumais, tiesiog išbandykite šį prietaisą ir suprasite, jog jo nebenorėsite pakeisti į jokį kitą.

Grožis, kuriuo turime rūpintis tinkamai

Ar pasitikite savimi? Ar esate patenkintos savo išvaizda? Ar jūsų grožis pastaruoju metu jums kelią didžiausią galvos skausmą? Nežinote, ką daryti, kad atrodytumėte pritrenkiančiai? Nesate tikros ar jūsų kasdienė grožio priežiūra yra efektyvi ir tinkama? Jei taip, tuomet pats metas imtis veiksmų.

 • Pirmiausia turite būti tikros, kad pakankamai miegate. Galbūt iki šiol miegojote vos šešias valandas per parą ir jautėtės puikiai? Tačiau niekas nepaklausė ar jūsų odai ir organizmui to pakanka. Trumpiau tariant, kiekvienam iš mūsų reikia bent aštuonių valandų miego. Tik tuomet galime tikėtis gerų rezultatų.
 • GrožisJūsų mityba taip pat turi didelės įtakos grožiui. Jei manėte, kad pakanka efektyvių kosmetikos priemonių, labai klydote. Jei subalansuosite savo kasdienę mitybą, labai greitai pastebėsite, kad jūsų odos būklė gerėja ir palaipsniui mažėja problemų, kurios iki tol buvo tapusios įprastomis.
 • Nepamirškite šveisti savo odos. Tai galite daryti vieną ar du kartus per savaitę. Bėgant laikui paviršinės odos ląstelės miršta, todėl jei reguliariai nenušveičiame paviršinio odos sluoksnio, oda atrodo pilkšva. Tuo tarpu šveitimas padeda atverti gyvos odos sluoksnį, kuris lengviau įsisavina visas naudingąsias medžiagas.
 • Turite naudoti kosmetikos produktus, kurie geriausiai atitinka jūsų odos tipą. Galbūt jūsų oda riebi? O gal sausa, normali ar mirši? Kiekvienam odos tipui tinka vis kitokios grožio priežiūros priemonės, todėl rinkitės labai atidžiai ir atsakingai.
 • Savo odą apsaugokite nuo kenksmingų ultravioletinių saulės spindulių. Tai ypač aktualu šiltuoju metų laiku, kai esame pratę nešioti lengvus drabužius, neuždengiančios dalies mūsų kūno odos. Pasistenkite kaskart einant į lauką odą patepti kremu, apsaugančiu nuo saulės spindulių.
 • Veido valymas taip pat turėtų būti įtrauktas į jūsų grožio priežiūros rutiną. Tai galite daryti bent kartą per mėnesį. Pasirinkite profesionalų ir ilgametę patirtį turintį kosmetologą, kuris užtikrins, kad veido odos valymas ir kitos reikiamos procedūros būtų atliktos saugiai ir profesionaliai.
 • Turėtumėte pasirūpinti pakankamu fiziniu aktyvumu, kuris padėtų sustiprinti jūsų kūną, o odą paverstu stangresne, lygesne ir gražesne.

Estetinis dantų protezavimas vos per vieną dieną!

Graži ir sveika šypsena puošia kiekvieną žmogų. Ji ne tik džiugina aplinkinius, bet ir suteikia pasitikėjimo savimi. Tačiau ką daryti, jei dantys nėra tobuli? Retas žmogus gali pasigirti natūraliai baltais, tiesiais ir ėduonies nepažeistais dantimis. Gerokai dažniau, prakalbus apie dantis, tenka girdėti skaudžias istorijas apie sugedusius, pažeistus, traumos metu prarastus ar odontologų ištrauktus dantis. Dantų praradimimas gali tapti tiek fiziologine, tiek psichologine problema – sunku ne tik kramtyti, bet ir kalbėti, o apie šypsojimąsi galima išvis pamiršti. Tačiau šiuo metu, kai medicina tobulėja ne dienomis, o valandomis, pacientams siūlomas naujo pobūdžio dantu protezavimas. Gražiais dantimis galite džiaugtis vos per vieną dieną.

Dantu protezavimasKeramikinis dantų protezavimas – naujiena odontologijos pasaulyje, tačiau ši paslauga jau teikiama ir Lietuvoje. Ji ypatinga tuo, kad restauruojamų dantų tvirtumas suderinamas su natūraliais dantimis, taigi protezuotas dantis negadins ir nepažeis esančių aplink jį. Protezavimui naudojama itin kokybiška medžiaga užtikrina, kad dantys bus ilgaamžiai, funkcionalūs ir gražūs. Atkuriamos tiek fiziologinės, tike estetinės danties funkcijos.

Keramikinio protezavimo procesą sudaro keli etapai:

 • Į odontologijos kliniką atvykusio paciento dantys paruošiami protezavimui – jie tinkamai nušlifuojami ir parengiami skaitmeninio antspaudo darymui, vadinasi, yra padengiami specialios atspindinčios pudros sluoksniu.
 • Tuomet atliekamas dantų skenavimas, kuriam naudojamas maksimaliai tikslus ir preciziškas 3D skaitytuvas.
 • Pagal nuskaitytą burnos ertmės vaizdą, atsižvelgiant į protezuojamo danties ypatumus, jo paviršių, formą, sąlytį su kitais dantimis, sudaromas būsimojo danties modelis.
 • Tuomet frezavimo įranga iš keramikos blokelio išpjauna būtent tokį dantį, koks buvo sumodeliuotas. Tai trunka iki 15 minučių.
 • Jei reikia, pagamintas danties modelis gali būti papildomai poliruojamas, dažomas, pigmentuojamas, kol pasiekiamas norimas efektas.

Tokiu būdu vos per vieną dieną galima restauruoti nuo 1 iki 4 dantų. Visos procedūros atliekamaos klinikoje, taigi užtenka vos 1 vizito, per kurį pacientui suteikiama išsami konsultacija, apžiūrima jo dantų būklė, pasiūlomas optimaliausias sprendimas, o jei pacientas sutinka – vos po kelių valandų jis jau gali džiaugtis naujais, gražiais, sveikais dantimis ir drąsiai šypsotis.

Kūno šveitiklis būtinas kiekvienam žmogui

Pastaruoju metu pastebite, kad jūsų oda yra pilkšva? Ji šerpetoja ir pleiskanoja? Jūsų naudojamos kosmetikos priemonės nepajėgia išspręsti šios problemos? Jei taip, tuomet jums yra būtinas kūno šveitiklis. Tiesą sakant, tai yra būtina kiekvienam žmogui. Reguliarus kūno šveitimas suteikia didžiulę naudą.

Žinoma, to daryti nereikėtų pernelyg dažnai. Specialistai rekomenduoja savo odą šveisti du kartus per savaitę. Tai padeda odai visuomet išlikti tobulos išvaizdos. Tokiu būdu leidžiame jai lengviau atsinaujinti, išsaugome jos sveiką būklę, o mūsų naudojamos grožio priežiūros priemonės yra įsisavinamos kur kas geriau.

Privalumai:Kūno šveitiklis

 • Odos detoksikacija
 • Odos kompleksijos šviesinimas
 • Padeda atsikratyti negyvos odos ląstelių
 • Atveria sveiką ir jauną odą
 • Sumažina odos įlinkimus ir saulės padarytą žalą
 • Pagerina odos tonusą
 • Pašalina bakterijas ir apsaugo nuo užkrėtimo
 • Padeda lengviau įsigerti grožio priežiūros priemonėms
 • Grožio priežiūra tampa efektyvesnė

Kūno šveitiklis, naudojamas namuose

Kad būtų lengviau, kūno šveitiklį naudokite duše. Nuplaukite savo kūną su įprastinėmis priemonėmis. Tuomet kūno šveitikliu ištrinkite savo odą. Galiausiai visą tai nuplaukite ir nusausinkite švariu rankšluosčiu. Tuomet ant savo kūno odos užtepkite natūralų kūno losjoną.

Be abejo, visuomet reikėtų atsižvelgti į kūno šveitiklio sudedamąsias dalis. Tai reiškia, kad geriausio rezultato sulauksite tik tuo atveju, jei jo sudėtyje nebus jokių mūsų odai kenksmingų medžiagų.

Taigi, jei iki šiol niekada nenaudojote kūno šveitiklio ir jaudinotės, nes nei viena kosmetikos priemonė jums nesuteikė norimo rezultato, pats metas pakoreguoti savo grožio priežiūros rutiną. Kuo daugiau dėmesio skirsime natūraliems metodams ir pasitelksime tik pačius sveikiausius produktus, tuo daugiau vitaminų ir naudingųjų medžiagų suteiksime savo odai.

Jei neturite pakankamai reikiamų žinių, kurios galėtų lengviau tinkamai sudėlioti jūsų grožio priežiūros rutiną, į pagalbą galite pasitelkti įvairius šios tematikos internetinius tinklalapius arba vietoje to – susisiekti su patyrusiais šios srities specialistais, kurie įvertinę jūsų odos tipą, problematiką, alergijas ir kitus svarbius aspektus, pasiūlys pačius geriausius ir efektyviausius sprendimus. Viskas priklauso nuo to, kiek daug dėmesio skirsite savo grožio puoselėjimui. Turėkite kantrybės, nenuleiskite rankų ir neilgai trukus pasieksite norimus rezultatus.

Levandų eterinis aliejus – kodėl verta jį įsigyti

Levandų eterinis aliejusLevandos pasižymi nuostabiu kvapu, todėl tai yra dažnas kosmetikos gamintojų pasirinkimas. Jis labai puikiai ramina ir atpalaiduoja, tačiau levandos turi ir kur kas daugiau teigiamų savybių. Tai vienas iš pačių naudingiausių augalų žemėje, kuris padeda ne tik mūsų psichologinei būsenai, tačiau taip pat tinka ir įvairioms kitoms sveikatos problemoms spręsti, pvz., odos nudegimams, migrenai, nemigai, vabzdžių įkandimams, odos problemoms, infekcijoms, streso ir nervinės įtampos mažinimui. Jame yra tiek daug naudingų medžiagų, kad labai daugelyje kosmetikos priemonių galima rasti levandų eterinio aliejaus.

Būtent levandų eterinis aliejus ir yra viena iš pagrindinių natūralių grožio priežiūrai naudojamų priemonių. Jis taip pat šalina raumenų skausmus, aknės problemas, bakterijų sukeliamas infekcijas, gydo įpjovimus, žaizdas, egzemą, saulės nudegimus ir kt.

Šie eteriniai aliejai naudojami reguliariai gali labai efektyviai išspręsti visas minėtas sveikatos problemas. Be to, levandos turi didžiulį teigiamą poveikį ir mūsų kvėpavimo takų sistemai. Susirgus peršalimu ar gripu, levandų eterinis aliejus palengvina kvėpavimą, kai plaučiai ir sinusai būna užsikimšę ir neleidžia tinkamai kvėpuoti.

Žinoma, šis eterinis aliejus geriausiai žinomas dėl savo teigiamo poveikio mūsų mintims, streso mažinimui ir atsipalaidavimui. Todėl žmonėms, kurie serga depresija ar tiesiog labai dažnai jaučia nerimą, pyktį, yra suirzę ir negali susikaupti, dažnai skiriamas levandų eterinis aliejus. Jis visiškai natūralus ir nekenksmingas. Tai reiškia, kad nėra būtinybės vartoti įvairius cheminius vaistus, kurie savo sudėtyje turi daug mūsų organizmui kenksmingų medžiagų. Daugelį sveikatos problemų galime išspręsti pasitelkę levandų eterinį aliejų.

Taipogi, šis aliejus dažnai naudojamas ir vonios procedūrose. Pakanka vos 6 ar 8 levandų eterinio aliejaus lašų, įlašinamų į šiltą vonią, kad galėtumėte nusiraminti ir atpalaiduoti savo mintis bei kūną. Jis taip pat labai puikiai tinka ir mūsų plaukų priežiūrai, kūno masažui, kompresams ir kitoms sritims.

Kiekvienas, kuris nori savo kūną prižiūrėti natūraliomis priemonėmis, nedvejojant turėtų pasirinkti levandų eterinį aliejų, kuris nėra brangus, tačiau labai naudingas. Belieka jį įsigyti ir įtraukti į savo kasdienę grožio priežiūros rutiną.

Eteriniai aliejai – naudojimo sritys ir kelios populiarios rūšys

Eteriniai aliejai

Jau kurį laiką yra visiškai nesudėtinga pasitelkus natūralius eterinius aliejus sukurti rankų darbo produktus, kuriuos galėsite pasitelkti labai įvairiems tikslams. Galima pasirinkti vos kelias skirtingas eterinių aliejų rūšis ir pernelyg daug neinvestuojant sukurti efektyviai veikiančius produktus.

Eteriniai aliejai, kuriuos maišome tarpusavyje ir su kitomis natūraliomis medžiagomis, atsieina kur kas mažiau, yra efektyvesni ir visiškai nekenksmingi. Be to, labai paprasta rasti daugybę įvairių receptų, kuriuos visuomet smagu išbandyti. Iš tiesų neįtikėtina, kad savo rankomis galima pagaminti tokius naudingus produktus, kurie gali būti vertingi ne tik jums ir jūsų šeimai, bet ir tapti puikiomis rankų darbo dovanomis, atrodančiomis ir kvepiančiomis lyg prabangiausi kvepalai.

Jei jūs mėgstate natūralius ir be kenksmingų chemikalų sudarytus produktus, eteriniai aliejai bus pats geriausias pasirinkimas. Net ir tuo atveju, jei iki šiol dar niekada neteko jų išbandyti ir ypač juos maišyti tarpusavyje – jums nekils jokių sunkumų ir galėsite be vargo pasigaminti natūralius produktus, kurie ne tik bus naudingi jūsų grožio priežiūrai, bet ir bus lengvai pritaikomi kitose srityse.

Eterinius aliejus galima pasitelkti šiose srityse:

 • Namų valyme (buityje)
 • Suteikiant pirmąją pagalbą ir nuo dažnai pasitaikančių negalavimų
 • Atsipalaidavimui ir streso mažinimui
 • Odos priežiūrai
 • Plaukų priežiūrai
 • Dovanoms kurti

Eteriniai aliejai turi labai daug naudingų medžiagų, todėl, kad ir kokioje srityje juos benaudotumėte, jie gali suteikti nepalyginti daugiau naudos nei įvairūs komerciniai produktai. Ką jau kalbėti apie tai, kad eterinių aliejų naudojimas yra labai praktiškas pasirinkimas.

Keli populiarūs eteriniai aliejai, kurie puikiai tinka receptų kūrimui

Levandų eterinis aliejus – yra pats populiariausias, kadangi yra labai švelnus, lengvai pritaikomas ir savyje turi begalę naudingų vitaminų ir mineralų. Jis turi antiseptinių savybių, greitai nuramina ir atpalaiduoja, neturi jokių toksinių medžiagų, tinka nuo nudegimų, tonizuoja, suteikia puikų kvapą ir lengvai dera su daugeliu eterinių aliejų.

Citrinų eterinis aliejus – puikiai žinomas dėl savo švaraus ir gaivaus aromato. Jame yra daug antibakterinių savybių. Odai ir plaukams jis gali būti naudojamas kaip efektyvus valiklis, o taip pat ir dėl savo antiseptinių, atgaivinančių ir šaldančių savybių. Iš citrinų išgaunami eteriniai aliejai gali padėti susikoncentruoti.

Arbatmedžio eterinis aliejus – daugelis iš mūsų bent kartą gyvenime tikrai esame jį naudoję. Jis naudojamas keliose srityse. Labai gerai žinomas kaip galingas imuninės sistemos stimuliantas. Šis eterinis aliejus padeda kovoti su infekcijomis. Taip pat naudojamas gydant peršalimo, sinusito ir kitas virusines ligas. Odai ir plaukams arbatmedžio eterinį aliejų naudoja norint kovoti su aknės, riebios odos, plaukų slinkimo ir kitomis problemomis.

Limfodrenažinis masažas, kuris atliekamas profesionalų

Limfodrenažinis masažasMūsų organizme yra tyli sistema, veikianti tam, kad palaikytų mus sveikais – tai limfinė sistema. Be šios sistemos kiekvieno iš mūsų kūnas ištintų, nes ląstelės prisipildytų nejudančio skysčio. Limfinės sistemos poveikis yra ypač didelis, todėl daugelis jaučiamų skausmų ir dieglių, energijos trūkumas, neatsparumas peršalimui ir gripui gali būti įtakoti būtent sutrikusios limfinės sistemos. Taigi, šis straipsnis yra skirtas apibrėžti, kas yra limfodrenažinis masažas ir, koks yra jo poveikis mūsų organizmui.

Visų pirma, limfagyslės yra išsidėsčiusios kiekvienoje mūsų odos kertelėje ir apgaubia visus organus. Jei limfinė sistema veikia puikiai, tuomet limfa teka be jokių trikdžių ir jos tėkmė nėra trukdoma jokių pašalinių veiksnių. Tokiu atveju limfa atlieka tobulą darbą – perneša ir išstumia visas nereikalingas ir kenksmingas medžiagas, kurios gali silpninti mūsų organizmo imunitetą. Tačiau tuomet, kai pastaroji sistema sutrinka, susiduriame su daugybe sveikatos problemų.

Tinkamai atliekamas limfodrenažinis masažas stimuliuoja limfinę sistemą ir pagerina limfos tėkmę. Tėkmė gali padidėti net iki dvidešimtiems kartų. Be jokios abejonės šią masažo techniką turėtų atlikti tikri savo srities specialistai. Nors turbūt esate girdėję, kad pastarąjį masažą žmonės atlieka ir savo pačių jėgomis, tačiau tuo atveju, jei yra naudojama netinkama technika ir perdėtas spaudimas, galima sulaukti kur kas daugiau neigiamų rezultatų.

Taigi, kaip jau supratote, geriau pasikliauti limfodrenažinio masažo specialistais ir jaustis tikriems, kad visas masažo seansas vyks sklandžiai, o rezultatai bus teigiami ir būtent tokie, kokių jūs tikitės. Jei iki šiol kliaudavotės tik vaistais, kuriuos paskirdavo jūsų bendrosios praktikos gydytojas, nes dažnai sirgdavote ir jausdavotės išsekę, tuomet pats laikas išbandyti efektyvias ir pranašias priemones, kurios sustiprins jūsų imunitetą.

Įvairios kenksmingos medžiagos gerai veikiančios limfinės sistemos dėka yra pašalinamos iš audinių ir galiausiai neutralizuojamos. Taigi, natūraliu būdu, t.y. limfodrenažinio masažo pagalba yra atstatomas tinkamas limfinės sistemos darbas, o pastaroji sistema savo ruožtu atlieka visas jai skirtas funkcijas. Be abejo, šis masažas pritaikomas ir sprendžiant kur kas platesnį sveikatos problemų spektrą, todėl jums tiesiog tereikia bent kartą apsilankyti pas specialistus ir su jais pasikonsultuoti.

Populiariausi makiažo stiliai ir juos kurianti kosmetika

KosmetikaKiekvienas iš jūsų gali rasti begalę skirtingų makiažo stilių – informaciją apie juos kasdien skelbia bene visų rūšių žiniasklaidos priemonės pasauliniu mastu. Tai yra mada, kuria seka visas pasaulis. Ir tai tikrai nėra vienadienis produktas, kuriuo susižavi saujelė žmonių. Milijonai žmonių skiria daug išteklių ir kreipia labai didelį dėmesį ir, kad būtų naudojama tik profesionali ir kokybiška kosmetika, padedanti grožio profesionalams kurti tikrą ir akivaizdų grožį.

Taigi, visiškai nesvarbu, ar jūs ruoštumėtės dideliam vakarėliui, ar eitumėte į maisto prekių parduotuvę, kiekvienai progai visuomet galima išsirinkti ir pritaikyti tinkamą makiažą. Ilgainiui daugelis moterų pasirenka pagrindinį stilių, kuris geriausiai atitinka jų skonį ir gyvenimo būdą. Šiame straipsnyje pateiksime informaciją apie populiariausius makiažo stilius, kuri galbūt padės jums išsirinkti patį tinkamiausią ir priimtiniausią stilių.

Natūralus makiažas

Šis stilius yra skirtas moterims, kurios tiesiog nori, kad jų makiažas veidui suteiktų šiek tiek šviesumo ir padarytų labai nedideles vizualines korekcijas. Vietoje to, kad būtų visiškai pakeista jūsų išvaizda, naudojama kosmetika labai lengvai ir švelniai pakoreguoja jūsų odos, akių ir lūpų liniją. Šiuo atveju pasitelkiamos spalvos būna labai panašios į tas, kurios yra nesvetimos jūsų veido odai – tačiau net ir tuomet natūralaus makiažo pagalba galima pasiekti gražių ir pastebimų pokyčių.

Vakarinis

Jei planuojate vakarinį makiažą, turbūt jau žinote, kad jam labiausiai tinka tamsios, ryškios ir viliojančios spalvos. Anksčiau minėtas natūralaus makiažo stilius įprastai yra naudojamas dieną, todėl vakariniam ar naktiniam laisvalaikiui jo neužtenka – reikia pasitelkti daugiau flirto ir ryškesnių spalvų.

Išleistuvėms

Išleistuvių metu naudojama kosmetika taip pat pasižymi išskirtinėmis savybėmis. Tai šventė, kuri dažniausiai vyksta vėlai vakare, ir būtent jos metu merginos siekia kuo labiau išsiskirti. Ištaigingos suknelės ir aukštakulniai bateliai reikalauja išskirtinio ir labai išraiškingo bei ryškaus makiažo. Tam reikia ryškesnių linijų, priaugintų blakstienų, tamsesnės pudros ir tamsių šešėlių akims – šios šventės metu pastarieji elementai labai tinka ir yra plačiai naudojami.

Vestuvėms

Jaunosios makiažas dažniausiai būna labai lengvas ir natūralus. Taip elgiamasi dėl to, kad nenorima nustelbti jaunosios suknelės, kuri be jokios abejonės visuomet turi būti pagrindiniu akcentu. Ir nors kai kurios jaunosios visgi yra linkusios pasirinkti tamsesnį makiažą, didžioji jų dauguma pirmumą skiria natūralioms spalvoms, ir kartais naudoja priauginamas blakstienas.

Gotikinis

Tai vienas ekstremaliausių makiažo stilių. Anaiptol ne kiekviena moteris išdrįsta jį pasirinkti, nes jam būdingi intensyvūs ir tamsūs atspalviai – tamsūs akių šešėliai, pieštukai, lūpdažiai ir kita kosmetika. Toks makiažas įprastai yra derinamas su gotikinio stiliaus drabužiais.

Makiažas prieš senėjimą

Kovojant su odos senėjimu, visuomet galima naudoti makiažą, kuris padeda ne tik atrodyti, bet ir jaustis jaunesnėms. Be abejo, reikėtų pasikliauti tik patikimų gamintojų kosmetikos priemonėmis, nes jų sudėtyse nebūna mūsų sveikatai kenksmingų medžiagų. Tokios priemonės gali būti lavai veiksmingos, kovojant su senėjimu.

Populiarių žmonių makiažo tendencijos

Visame pasaulyje žinomi žmonės (arba dar kitaip vadinami žvaigždėmis) mėgsta rinktis nestandartinius makiažo sprendimus, siekdami kuo labiau išsiskirti iš kitų. Kadangi žvaigždės dažnai dėvi žinomiausių dizainerių ir stilistų jiems pasiūtus ir pritaikytus drabužius ir nuolat yra žurnalistų dėmesio centre ir stengiasi sulaukti kuo didesnio aplinkinių dėmesio. Žvaigždžių naudojama kosmetika būna pati kokybiškiausia ir diktuoja naujas madas. Jei norite sužinoti, kokius makiažo sprendimus pasitelkia šiandieninės pasaulinės žvaigždės – jums tereikia užmesti akį į žurnalus ar internetinius tinklalapius.

Permanentinis makiažas

Jis dar kartais vadinamas kosmetiniu tatuiravimu. Per pastaruosius kelerius metų permanentinis makiažas tapo labai populiarus. Iš pradžių jį daugiausiai naudojo modeliai, aktoriai ir kiti pramogų verslo atstovai, kurie norėjo išvengti ilgų valandų visažisto kėdėje. Tačiau dabar vis daugiau moterų mano, kad tai yra vienas iš geriausių pasirinkimų, jei norima mažiau laiko praleisti prieš veidrodį.

Pasitelkiant mineralus

Šis makiažo būdas buvo žinomas dar 1970 m., tačiau pastaruoju metu jis tapo nebe toks populiarus. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad jis mažiau užkemša veido poras ir gali pagerinti odos būklę. Tai švelnus, lengvas ir natūralus stilius, suteikiantis veidui ilgai išliekantį žvilgesį, todėl galima jaustis ramiai ir užtikrintai, nes naudojama kosmetika beveik visą dieną išlieka ant veido odos.

Suprantama, kad šie makiažo stiliai nėra vieninteliai. Galbūt jūs jau esate išsirinkusios tokį, kuris geriausiai atitinka jūsų veido odos tipą, veido formą ir aprangos stilių. Visuomet reikėtų atsižvelgti į visumą, nes taip bus kur kas paprasčiau pasirinkti jums tinkantį stilių ir nuspręsti, kokia kosmetika geriausiai tinka jūsų odai.