Lietuvoje paskolos iš žmonių imamos gerokai dažniau

paskolos is zmoniuLietuvoje paskolos iš žmonių imamos gerokai dažniau nei anksčiau, nes vis dėlto – seniau net nebūdavo galimybės skolintis iš paprastų žmonių. Dabar įstatymai yra kiek pasikeitę, o taip pat ir įstatymų spragos leidžia naudotis naujomis alternatyvomis. Viena iš tokių alternatyvų yra būtent sutelktinis finansavimas, kuomet visa paskolos suma yra finansuojama žmonių. Tie žmonės yra kaip investuotojai, nes jie investuoja į paskolas ir už tai gauna pajams iš palūkanų. Paprastai fiziniai asmenys teikti vartojimo paskolų negali, tačiau per specialias sutelktinio finansavimo sistemas jie tai daryti gali drąsiai. Jeigu ir jums reikia paskolos iš žmonių, tai pirmiausia pasidomėkite tokiomis sistemomis.

Paskolos iš žmonių gaunamos gerokai mažesnėmis palūkanomis.

Visi dažnai besiskolinantys asmenys mato, kad kredito įstaigos, kurios internetu siūlo paskolas, dažniausiai vis dar nustato gana aukštą metinę palūkanų normą, tačiau sutelktinio finansavimo platformose esančios palūkanos yra gerokai mažesnės. Jos mažesnės net kelis kartus. Žinoma, minėtose platformose galima nurodyti itin mažas palūkanas, tačiau ar jomis susidomės investuotojai – neaišku. Vartotojai, kuriems reikia paskolos iš žmonių, tokiose sistemose turėtų pateikti paraiškas nurodant kiek didesnę palūkanų normą nei minimalus reikalavimas. Tokiu būdu bus padidinami šansai, jog kas nors norės finansuoti paskolą.

Tokios paskolos iš žmonių taip pat gali būti ir nesuteikiamos, nes viskas priklausys nuo asmens kreditingumo įvertinimo procedūros. Naivu būtų tikėtis gauti paskolą, būnant su prasta kredito istorija ir reitingu.

Paskolos iš žmonių dažniausiai gaunamos tik esant skolos grąžinimo užtikrinimui.

Kai kurie asmenys galvoja, kad tokios paskolos gaunamos tik su NT įkeitimu, bet situacija yra tokia, kad investuotojai tiesiog nori apsidrausti ir tiek. Jie nori paskolas išduoti tiems, kurie tikrai sugebės laiku skolas apmokėti. Tai reiškia, kad jums nėra būtinas turto įkeitimas, nes užtenka tik gauti pajams, būti nepriekaištingos finansinės reputacijos ir aišku – nereikėtų turėti daug įsipareigojimų kitoms kredito įstaigoms.

Visos paskolos iš žmonių gali būti gaunamos ganėtinai lengvai, jeigu tik besiskolinantis asmuo pats supranta, kad jis galės skolas grąžinti laiku.