Ilgalaikės paskolos ir greitasis kreditas: kas geriau?

Greitasis kreditasBeveik kiekvieno žmogaus gyvenime ateina metas, kai mes norime įsigyti brangesnius daiktus nei tuo metu leidžia mūsų finansai ir tam, kad tai padarytume mes esame priversti skolintis. Skolinimosi galimybių kiekvienas žmogus turi labai nemažai. Mes galime skolintis iš draugų, taip pat iš giminaičių, kolegų ar net pažįstamų. Taipogi mums gali padėti tokie sprendimai kaip greitasis kreditas ar ilgalaikės paskolos. Skolintis pinigus iš draugų ar artimųjų gal ir atrodo nebloga išeitis, tačiau piniginiai reikalai tarp draugų dažnai atneša pyktį ir nesantaiką, todėl geriau tiesiog nerizikuoti gera draugyste ir skolintis iš institucijų kurios užsiima paskolų išdavimu.

Kaip jau minėjome vienas iš skolinimosi variantų yra trumpalaikiai kreditai. Jie turi didelių pliusų, vienas iš jų – jūs greitąjį kreditą galite gauti internetu ar net telefonu ir tam sugaišite vos kelias minutes. Kitas didelis pliusas yra tas, kad dauguma greitųjų kreditų bendrovių siūlo nemokamos pirmosios paskolos galimybę. Tačiau greitieji kreditai turi ir minusų. Greituoju kreditu niekad negausite tokios didelės sumos kokią galite gauti imdami ilgalaikę paskolą, o taip pat jei imsite greitąjį kreditą ilgesniam laikui, jūsų palūkanos bus pakankamai didelės.

Kitas skolinimosi variantas yra ilgalaikes paskolos. Tokio tipo paskolos kaip ir greitieji kreditai turi savų pliusų ir minusų. Vienas iš tokių pliusų yra tas, kad imdami ilgalaikę paskolą galite pasiimti išties didelę sumą pinigų, jūs galite imti paskolą net būstui ir ji gali būti paimta net keturiasdešimčiai metų. Taip pat ilgalaikių paskolų palūkanos dažniausiai yra mažesnės nei greitųjų kreditų. Tačiau ilgalaikės paskolos turi ir minusų. Pavyzdžiui ilgalaikę paskolą gauti yra žymiai sunkiau nei greitąjį kreditą, jums tikrai nepavyks jos gauti per valandą, ką jau kalbėti apie kelias minutes. Taip pat jums gali tekti užstatyti savo turtą, kad bankas ar kita kredito įstaiga jums suteiktų paskolą. Ir tai nėra vieninteliai ilgalaikių paskolų minusai. Kitas niuansas kuris ne vieną žmogų sustabdo nuo ilgalaikės paskolos pasiėmimo yra pradinio įnašo reikalavimas. Jei jums ilgalaikė paskola yra reikalinga nekilnojamam turtui ar prabangiam automobiliui įsigyti, jums teks sumokėti pakankamai didelį pradinį įnašą, kad bankas ar kita kredito bendrovė jums suteiktų jūsų norimo dydžio paskolą.

Kaip jau turbūt supratote ir ilgalaikės paskolos, ir greitieji kreditai turi ir gerųjų, ir blogųjų savybių. Ir pasirinkti variantą kuris tiks būtent jums turėtumėte pagal tai kokie yra jūsų norai ir galimybės.