Greitosios paskolos bedarbiams – ar jie gali jas gauti?

Ar greitąją paskolą gali gauti bedarbis arba studentas? Šis klausimas buvo labai aktualus ekonominės krizės laikotarpiu, kuomet nedarbas Lietuvoje išaugo net iki 20 procentų. Tačiau ne ką mažiau aktualus jis yra ir dabar, kuomet oficialiai Lietuvoje yra keli šimtai tūkstančių bedarbių, o neoficialiai – dar keliasdešimt tūkstančių. Tokiomis aplinkybėmis greitos paskolos bedarbiams internetu ar tekstine (sms) žinute tampa itin paklausia paslauga. Dėl šios priežasties jūs ir matote aibę paskolų tiekėjų, skolinančių bedarbiams bei informacinių portalų, suteikiančių viską, ko reikia norint priimti geriausią sprendimą, kai kalba eina apie skolinimąsi.

Greitos paskolos bedarbiams internetuVienas pagrindinių privalumų, kuriuos suteikia greitos paskolos internetu, trumposiomis tekstinėmis žinutėmis ir kitais būdais yra tai, kad šias paskolas gauna ne tik asmenys, turintys stabilių pajamų šaltinį, ir tie, kurie to neturi, pavyzdžiui, darbo netekę asmenys arba studentai.

Pasitaiko atvejų, kuomet paskolos bedarbiams suteikiamos netgi palankesnėmis sąlygomis nei įprastai, tačiau tuomet tenka tvarkyti daug įvairių dokumentų. Tačiau normaliomis, dažniausiai pasitaikančiomis aplinkybėmis, bedarbiai paskolą gali gauti lygiai taip, kaip ir kiekvienas dirbantis asmuo. Vėl gi, svarbu, kad būtų tenkinamos pagrindinės sąlygos, aptartos anksčiau – kurių svarbiausia, kad būtų ne jaunesnis nei 18 metų. Pasitaiko atvejų, kad paskolas teikiančios įmonės reikalauja, kad potencialus skolininkas būtų 21 metų amžiaus arba vyresnis, tačiau tai gana reti atvejai.

Ir nors trumpalaikė paskola yra prieinama tiek stabilių pajamų neturintiems asmenims, tiek studentams, tačiau būtina atkreipti dėmesį į tai, jog greitos paskolos internetu ar kitais būdais teikiamos su gana didelėmis palūkanomis, kurios gali būti pernelyg didelis finansinis įsipareigojimas bedarbiams arba studentams. Taip pat reikia atsižvelgti į tai, jog paskolos grąžinimo laikotarpis dažniausiai būna itin trumpas, tad prisiimtą įsipareigojimą tektų grąžinti gan greitai su nemažomis palūkanomis.

Taigi, nors paskola gali tapti puikia išeitimi susidūrus su laikinomis netikėtomis finansinėmis problemomis, tačiau asmenys, kurie negauna stabilių pastovių pajamų turėtų labai gerai apsvarstyti ar verta skolintis ir ar jie pajėgs įvykdyti visus prisiimtus įsipareigojimus. Nors greitąsias paskolas gali gauti praktiškai bet kas, tačiau įvertinti savo individualias galimybes – kiekvieno potencialaus skolininko asmeninis reikalas.