Greitieji kreditai internetu: kokiais atvejais jie neišduodami?

greitieji kreditai internetuDabar, kai skolinimosi internetu galimybės yra ženkliai suprastėjusios, daugelis asmenų ieško alternatyvų. Būtina pabrėžti, kad greitieji kreditai internetu ir kitų bendrovių yra išduodami griežčiau. Tiesiog situacija pasikeitė dėl naujų įstatymo pataisų, kurios įsigaliojo dar pernai. Kredito įstaigos pataria vengti skolinimosi tiems, kurių ekonominė padėti yra nepavydėtina. Mat, jeigu jūsų kredito reitingas yra prastas, tai ir taip turėtumėte žinoti, kad pinigų jums neskolins niekas. Paprasčiausiai jūs tik dar labiau pabloginsite savo situaciją, nes kiekviena kredito paraiška garantuoja naują įrašą kredito istorijoje. Jeigu būdami blogoje situacijoje jūs bandote skolintis vėl ir vėl, tai jūsų kredito istorijoje visa tai bus matoma.

Greitieji kreditai internetu paprasčiau išduodami tik stabilias pajamas be pertraukų gaunantiems asmenims.

Verta žinoti, kad kiekvienas kreditorius tikrina kokia yra tikimybė, jog asmuo negrąžins skolos. Jie tikrina ne tik kredito reitingą ar istoriją – jie peržiūri ir visą kitą svarbią informaciją. Jie peržiūri informaciją apie jūsų oficialiai gaunamas pajamas. Jeigu jūs pajamas gaunate su pertraukomis t.y. vieną mėnesį gaunate,  o kitą – ne, tai tuomet skolinimosi galimybės nebus jau tokios geros. Visi asmenys, kurie nori gauti greitąjį kreditą, turi gauti pajamas be pertraukų. Išimtis taikoma kuomet kai išeinama apmokamų atostogų.

Tiems, asmenims, kurie pajamas gauna dirbdami savarankiškai, patariama mokesčius mokėti kiekvieną mėnesį. Tvarios pajamos yra registruojamos ir informaciją apie jas pateikia SODRA. Jeigu jūs mokesčius mokate kartą per metus, tai visus tuos metus SODRA rodys nulį. Nesvarbu, kad mokate privalomojo sveikatos draudimo įmokas – turi būti mokami visi mokesčiai kiekvieną mėnesį, jeigu norite, kad SODRA prie tvarių pajamų rodytų kažkokią sumą.

Greitieji kreditai internetu neišduodami tiems, kurie negali įrodyti savo tapatybės.

Labai svarbu paminėti, kad šiemet daug dėmesio kredito įstaigos skiria saugumui. Jos paskolų neišduoda tiems, kurių duomenys nėra aiškūs. Taip pat paskolos neišduodamos ir tiems, dėl kurių tapatybės kyla įtarimų – kreditoriai stengiasi tinkamai identifikuoti besiskolinančius asmenis, nes tai yra būtina. Kitu atveju, kredito įstaigos neišduoda paskolų, o jeigu išduoda – jos gauna baudas.