Finansai

Ar suteikiamos paskolos tiems, kas turi antstolių

Kaip bebūtų gaila, tačiau anaiptol ne kiekvienas vartotojas gali pasigirti labai tvirta ir stabilia finansine padėtimi. Ir šiomis dienomis visa tai yra pastebima bene dažniausiai. Trumpiau tariant, daugybė žmonių pripažįsta susiduriantys su labai rimtomis asmeninėmis finansinėmis problemomis, kurios neleidžia jiems gyventi oraus ir pilnaverčio gyvenimo. Be abejo, visa tai yra labai sudėtingos situacijos, iš kurių kiekvienas bando kapstytis skirtingu būdu. Tačiau vėlgi, visuomet galima įvardinti vieną iš dažniausių pasirinkimų, kuris yra paskolos. Didelė dalis žmonių savo finansines problemas būna linkę spręsti į pagalbą pasitelkdami paskolas, tačiau jei žmogaus finansinė padėtis yra labai sudėtinga ir jis jau turi daugybę pradelstų finansinių įsipareigojimų, reikėtų atminti, kad paskolos tiems, kas turi antstolių nėra suteikiamos. Tai yra draudžiama mūsų šalies įstatymų. Trumpiau tariant, vartojimo paskolų teikėjai privalo laikytis griežtų taisyklių ir mūsų šalyje galiojančių įstatymų, todėl nemokiems ir pradelstų finansinių įsiskolinimų turintiems asmenims paskolos negali būti suteikiamos.

Paskolos tiems, kas turi antstoliuŽinoma, galite dėl to piktintis manydami, kad tai yra neteisinga, tačiau ar manote, kad tokia situacija yra susiklosčiusi todėl, kad vartotojams būtų sudėtingiau? Priešingai, kreditoriai siekia apsaugoti į juos besikreipiančius fizinius asmenis nuo dar didesnių finansinių problemų. Jei žmogus nėra mokus ir jis nepajėgia tinkamai bei laiku įgyvendinti savo turimų finansinių įsipareigojimų, natūralu, kad jam neturėtų būti suteikiamos naujos paskolos, kurios galėtų dar labiau pabloginti jo situaciją.

Tuo tarpu, jei jūs susiduriate su tokia situacija, pirmiausia turėtumėte pagalvoti ne apie naujas paskolas, o apie tai, kaip galėtumėte efektyviausiu būdu palengvinti savo dabartinę finansinę situaciją. Be abejo, kad tokiu atveju reikėtų galvoti apie paskolų refinansavimo paslaugas, kurių pagalba galėtumėte sumažinti savo turimus finansinius įsipareigojimus. Tuomet, kai pasirinksite paskolų refinansavimą, jūsų turimi finansiniai įsipareigojimai bus apjungti ir perkelti į refinansavimo paslaugų teikėjų rankas. Refinansuotai paskolai bus pritaikytos ir kur kas žemesnės palūkanos, o paskolos grąžinimo terminas bus pratęstas ilgesniam laikui. Taigi, jums tereikės mokėti tik vieną mėnesinę paskolos grąžinimo įmoką, kuri bus mažesnė.

Fizinis bankrotas Jungtinėje Karalystėje

Fizinis bankrotas Jungtineje Karalysteje

Ar galite pasigirti mokantys tinkamai valdyti savo asmeninius finansus? Jums niekuomet neteko skolintis ir kam nors finansiškai įsipareigoti? Jūsų kredito istorija yra visiškai švari? Jei taip, tuomet jūs esate vienas iš nedaugelio. Tai reiškia, kad kur kas dažniau vartotojams tenka susidurti su labai sudėtingomis ir nepavydėtinomis finansinėmis situacijomis, kuriose būtina rasti kaip įmanoma efektyvesnį sprendimą. Kaip bebūtų, kalbant apie asmeninių finansų valdymą ir skolinius įsipareigojimus – verta kalbėti ir apie tikrąsias situacijas, su kuriomis šiomis dienomis tenka susidurti nemenkai daliai mūsų šalies piliečių.

Įsivaizduokime, kad iš skirtingų kreditorių Lietuvoje esate gavę ne vieną paskolą. Kurį laiką paskolų grąžinimo įmokas mokėti įstengėte, tačiau jūsų finansinė situacija pablogėjo ir jums ėmė trūkti pinigų. Gautas lėšas visų pirma skiriate savo ir savo šeimos pragyvenimui, o paskolų grąžinimo įmokoms padengti papildomų lėšų nebelieka. Tokia situacija yra labai pavojinga, kadangi laiku negrąžinus paskolų galima susigadinti savo kredito istoriją ir taip pat patirti dar didesnius finansinius nuostolius. Taigi, tokiu atveju jūs bandote ieškoti efektyviausios ir greičiausios išeities, todėl nusprendžiate vykti į Angliją ir kurį laiką padirbėti, kad galėtumėte padengti savo turimus skolinius įsipareigojimus.

Įsidarbinę Anglijoje jūs suprantate, kad vis dėlto gaunamų pinigų jums nepakanka, todėl pasinaudojate papildomomis vienų ar kitų kreditorių teikiamomis paslaugomis. Situacija negerėja – jūs nebegalite grąžinti ir naujų paskolų. Tai reiškia, kad jūs susiduriate su didele finansine duobe, iš kurios būtina išsikapstyti. Tam gali praversti fizinis bankrotas Jungtinėje Karalystėje. Tuomet jums tereikia kreiptis į fizinį bankrotą Anglijoje padedančius paskelbti profesionalius teisininkus, kurie už jus sutvarko visus reikalingus dokumentus ir pasirūpina, kad visa procedūra būtų vykdoma pagal galiojančius įstatymus. Tokiu atveju jūsų skolos gali būti nubrauktos tiek Didžiojoje Britanijoje, tiek ir Lietuvoje.

Kaip bebūtų, jei jums pasiseks ir nuo savo pečių nusimesite visas skolas, nepamirškite, kad nuo tos akimirkos jūs turėsite būti ypač atidūs savo asmeninių finansų klausimu. Tai reiškia, kad nebegalite sau leisti daryti tų pačių brangiai kainuojančių klaidų.

Ilgalaikės paskolos bedarbiams – neprieinama paslauga

paskolos bedarbiams ilgalaikesLietuvoje nedirbančių asmenų yra gana daug, tačiau dėl naujos DB užimtumo programos jų skaičius mažėja. Kaip bebūtų, bedarbio statuso panaikinimas dar negarantuoja, kad kreditus gauti pavyks lengvai. Dauguma asmenų naudojasi internetinėmis paieškos sistemomis, tikėdamiesi, jog suras paskolų teikėją, kuris sutiks išduoti paskolą nedirbančiam asmeniui. Pavyzdžiui, suvedus raktinį terminą „paskolos bedarbiams ilgalaikės“, galima gauti nuorodas į tam tikrus puslapius t.y. į neva kreditų bendroves. Tačiau esmė tame, kad tokie puslapiai nieko gero neduoda. Tikrai nerasite bendrovių, siūlančių paskolas nedirbantiems asmenims. Taip yra dėl to, kad mūsų šalyje bedarbiams asmenims išduoti vartojimo kreditus draudžia įstatymai.

Žinoma, kad ilgalaikės paskolos bedarbiams atrodo patraukliau. Tačiau verta žinoti, kad ilgalaikiai kreditai yra skirti tik mokiems asmenims, kurie tikrai laiku grąžina skolas. Ilgalaikių paskolų privalumas yra tas, kad kas mėnesį mokamos ne tokios jau ir milžiniškos įmokos. Jų dydis priklauso nuo paskolos sumos bei skolos grąžinimo laikotarpio. Kuo laikotarpis ilgesnis, tuo mažesnes įmokas asmuo turi mokėti. Kaip bebūtų, ilgalaikių kreditų sumų dydžiai priklauso nuo kelių faktorių. Kreditoriai akcentuoja, kad tikrai nėra taip, jog visi gali skolintis vienodo dydžio sumas.

Kiekvienas asmuo, ketinantis imti ilgalaikę paskolą, turi pirmiau įvertinti savo situaciją. Tie, kurie kas mėnesį gauna tik minimalų atlyginimą, vargu ar galės tikėtis gerų skolinimosi sąlygų. Mat, mažiausios palūkanos ir didžiausios paskolų sumos siūlomos tiems, kurie gauna dideles pajamas. Taipogi daug ką prideda kredito istorijos švara.

Kalbant apie kredito istoriją, būtina suvokti, kad tai yra asmens mokumo istorija. Aiškiau kalbant, tai yra jūsų finansinį išprusimą parodantis įrankis. Jeigu kredito istorijoje jūs turite sukaupę labai daug neigiamų įrašų apie pavėluotai grąžintas arba visai negrąžintas skolas, tai ir taip aišku, kad niekas pinigų skolinti jums nenorės. Jokia bendrovė neprisiims didžiulės rizikos ir neskolins asmeniui, kuris nevykdo savo įsipareigojimų. Tiesiog tokie asmenys yra laikomi finansiškai neatsakingais.

Bedarbiai asmenys negali gauti nei ilgalaikių, nei trumpalaikių paskolų, o svarbiausia – jie neturėtų tikėtis netgi būsto paskolos.

Bitkoinai kai kuriais atvejais gali būti susekami

bitkoinaiNiekaip neapsisprendžiate į kokią virtuali valiutą investuoti pinigus, jog tokia investicija kuo greičiau atsipirktų? Ne paslaptis, kad bitkoinai yra bene geriausias pasirinkimas. Tai populiariausia virtuali valiuta, kurios vertė ypač dažnai kyla. Žinoma, ketinantiems investuoti verta iš anksto pasidomėti visais trūkumais ir privalumais. Tikrai nebus taip lengva atgauti pinigus per trumpą laiką. Visi investuotojai supranta kas yra riziką ir kaip su tai kovoti, todėl ir jums būtų neprošal pasidomėti kaip viską daryti tinkamai. Jeigu turite nemažai pinigų, kuriuose norėtumėte investuoti į virtualią valiutą, tuomet turite žinoti, kad bitkoinai gali būti įsigyjami keliais būdais.

Pirmiausia turite žinoti, kad bitkoinai yra pardavinėjami tiek įprastose keityklose, tiek ir paprastų žmonių. Keityklose įsigyti bitkoinus yra saugiau, nes vis dėlto – jos užtriktina, jog savo įsigytą valiutą tikrai gausite. Be abejo, reikėtų rinktis tik žinoma valiutos keityklas, o ne neaiškias vietas, kuriose galite būti apgauti. Kas liečia bitkoinų įsigijimą iš žmonių, turite žinoti, kad ne visi jie yra patikimi. Kadangi bitkoinai yra decentralizuota valiuta, vadinasi jos niekas nekontroliuoja. Trumpai tariant, jeigu jus apgaus t.y. jeigu negausite savo bitkoinų po pinigų sumokėjimo, vargu ar teisėsauga galės jums padėti. Dėl šios priežasties reikėtų ypač nuodugniai pasidomėti valiuta prekiaujančiu žmogumi, iš kurio ketinama ją pirkti. Jeigu tai sukčius, kuris internete turi labai daug neigiamų atsiliepimų, tuomet nereikėtų tikėtis, kad viskas pavyks be nesklandumų. Jeigu norite šventos ramybės, patartina bitkoinus pirkti iš žinomų keityklų, kurios niekaip neapgaudinėja žmonių.

Perkant bitkoinus, būtina elgtis atsargiems, jeigu viskas daroma slepiant mokesčius. Matote, bitkoinų vertė nuolatos kinta, tad jeigu kažkokiu būdu iš šios valiutos pasipelnysite, tuomet reikės sumokėti mokesčius. Trumpai tariant, jeigu bitkoinus perkate ir parduodate naudodamiesi lietuviškomis banko sąskaitomis, tuomet nereikėtų nusiteikti optimistiškai, kad VMI nieko nesuseks. VMI negali matyti operacijų, kurios atliekamos naudojant bitkoinus, tačiau ji gali matyti pervedimus, kurie atliekami naudojant bankines sistemas. Tad, norintiems viską daryti anonimiškai, reikėtų atsargiau elgtis su šios valiutos pirkimo procesu.

Valiutų kursai svarbūs kiekvienam keliautojui

Valiutų kursai

Kaip žinia, jei keliaujama ne po Europos Sąjungos šalis, kurios nėra įsivedusios euro valiutos, tuomet tenka pasirūpinti ir užsienio šalies valiuta. Žinoma, galite sakyti, kad šiomis dienomis nėra jokios būtinybės su savimi turėti grynųjų pinigų – juk dabar galima atsiskaityti banko kortelėmis, tokiu būdu automatiškai konvertuojant banko sąskaitoje esančią valiutą. Tačiau ar tikrai toks požiūris yra teisingas ir ar tikrai tokiu atveju galima tikėtis paties geriausio valiutų kurso? Be jokios abejonės, kad atsakymas neigiamas, todėl kiekvienas patyręs keliautojas puikiai žino, jog valiutų kursai turėtų būti labai gerai įvertinti, pasirenkant patį palankiausią jų santykį. Be to, reikėtų atminti, kad visuomet patariama į savo kelionę leistis turint ir grynųjų pinigų, o ne visus juos laikant savo banko kortelėje.

Taigi, jei neužilgo jums nusimato nemažai kelionių į įvairias užsienio šalis, kurių valiuta nėra euras, jūs neabejotinai susidursite su valiutų keitimo būtinybe, todėl ir valiutų kursai jums taps labai aktualūs bei reikšmingi. Todėl taip pat labai svarbu, kad pasirinktumėte ir patikimus bei oficialius valiutų keitėjus, kurie siūlo profesionalias valiutų keitimo paslaugas.

Kita vertus, kai kalbame apie keliones po užsienio šalis, reikėtų kalbėti ir apie skirtingose šalyse vyraujančias kainas. Tai taipogi yra labai svarbus veiksnys, kuris turi tiesioginės įtakos jūsų kelionės biudžetui. Be abejo, jei jūs keliausite savo darbovietės sąskaita ir jūsų kelionės bus vadinamos komandiruotėmis, suprantama, kad minėtas klausimas bus nebe toks reikšmingas ir aktualus. Tačiau jei jūsų kelionių išlaidos bus dengiamos jūsų pačių sąskaita, situacija bus visiškai priešinga ir jums reikės iš anksto pasidomėti kiekvienos šalies, kurią aplankysite, įprastinėmis kainomis.

Tokia informacija leidžia gerokai daugiau sutaupyti, kadangi tuomet iš karto žinosite ar tam tikrų prekių kainos yra adekvačios, ar vis dėlto tas pačias prekes kitoje vietoje galėtumėte įsigyti kur kas pigiau. Tai ypač būdinga šalims, kurios didelę dalį pajamų kasmet gauna iš turizmo. Tuomet pačiose lankomiausiose ir turistų pamėgtose vietose parduodamos prekės ir paslaugos būna labai brangios. Todėl jei apie visą tai iš anksto pasidomėsite, galite būti tikri, kad jūsų kelionė bus kur kas sklandesnė ir malonesnė.

Apskaitos paslaugos: kokiu būdu pasirinkti paslaugų teikėją?

apskaitos paslaugosĮmonėms bei privatiems asmenims, kuriems reikalingos apskaitos paslaugos, būtina žinoti, kad kiekvienas moka skirtingą kainą už buhalterinės apskaitos tvarkymo darbus. Šias paslaugas teikiantys specialistai nurodo, kad paslaugos įkainio apskaičiavimas atliekamas remiantis darbo kiekiu. Tai reiškia, kad ties asmenys, kurie per mėnesį išrašo labai mažai apskaitos dokumentų, moka mažesnę kainą. Tačiau įmonės, kurios ne tik išrašo didelius apskaitos dokumentų kiekius, bet ir turi nemažai darbuotojų, moka gerokai didesnes sumas.

Apskaitos paslaugos šiuo metu teikiamos tiek įmonių, tiek ir privačių asmenų, tačiau kiekvienu atveju paslaugų teikėją rinktis reikėtų pagal jo siūlomus įkainius. Žinoma, visada pabrėžiama, kad nereikėtų apskaitos paslaugų užsakyti iš nepatikimai atrodančių asmenų. Geriausia būtų rinktis tuos paslaugų teikėjus, kurių paslaugomis jau kažkas pasinaudojo anksčiau.

Apskaitos paslaugos šiuo metu teikiamos visoje Lietuvoje. Palyginus ankstesnius laikus su dabartiniais, šios paslaugos leidžia išvengti nemažai išlaidų. Trumpai tariant, samdant buhalterį pilnu etatu, jam turi būti mokamas ne mažesnis nei minimalus atlyginimas. To neišgali labai smulkus verslas, kuriame dirba vos vienas darbuotojas. Dėl to geriausia yra samdyti buhalterinės apskaitos paslaugas siūlančias įmones ar privačiu asmenis. Jų paslaugų kainos mažesnės ir tai leidžia sutaupyti nemažai pinigų. Kas liečia buhalterių samdymą pagal darbo sutartį, tai naudingiausia rinktis šį variantą būtų tuomet, kai įmonė yra labai didelė ir kai apskaitą tenka tvarkyti kiekvieną dieną.

Jeigu jums reikalingos apskaitos paslaugos, tai jas siūloma užsakyti iš patikimų paslaugų teikėjų. Jokiu būdu nereikėtų paskubomis rinktis tų pasiūlymų, kuriuose nurodytos mažiausios kainos. Matote, netgi ir šioje srityje jūs galite pakliūti į apgaules. Tai reiškia, kad yra sukčių, kurie mažas kainas nustato tik siekiant privilioti naivius žmones. Jūs sumokėtumėte pinigus, o paskui liktumėte be nieko. Tada jums tektų bylinėtis teismuose ir t.t. Norint išvengti tokių problemų, geriausia būtų kreiptis į tas buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančias įmones ar privačius asmenis, kurie turi gerus atsiliepimus viešojoje erdvėje. Tokius paslaugų teikėjus rasti yra be galo lengva – tiesiog naudokitės paieškos sistemomis internete ir tiek.

Greitieji kreditai internetu: kokiais atvejais jie neišduodami?

greitieji kreditai internetuDabar, kai skolinimosi internetu galimybės yra ženkliai suprastėjusios, daugelis asmenų ieško alternatyvų. Būtina pabrėžti, kad greitieji kreditai internetu ir kitų bendrovių yra išduodami griežčiau. Tiesiog situacija pasikeitė dėl naujų įstatymo pataisų, kurios įsigaliojo dar pernai. Kredito įstaigos pataria vengti skolinimosi tiems, kurių ekonominė padėti yra nepavydėtina. Mat, jeigu jūsų kredito reitingas yra prastas, tai ir taip turėtumėte žinoti, kad pinigų jums neskolins niekas. Paprasčiausiai jūs tik dar labiau pabloginsite savo situaciją, nes kiekviena kredito paraiška garantuoja naują įrašą kredito istorijoje. Jeigu būdami blogoje situacijoje jūs bandote skolintis vėl ir vėl, tai jūsų kredito istorijoje visa tai bus matoma.

Greitieji kreditai internetu paprasčiau išduodami tik stabilias pajamas be pertraukų gaunantiems asmenims.

Verta žinoti, kad kiekvienas kreditorius tikrina kokia yra tikimybė, jog asmuo negrąžins skolos. Jie tikrina ne tik kredito reitingą ar istoriją – jie peržiūri ir visą kitą svarbią informaciją. Jie peržiūri informaciją apie jūsų oficialiai gaunamas pajamas. Jeigu jūs pajamas gaunate su pertraukomis t.y. vieną mėnesį gaunate,  o kitą – ne, tai tuomet skolinimosi galimybės nebus jau tokios geros. Visi asmenys, kurie nori gauti greitąjį kreditą, turi gauti pajamas be pertraukų. Išimtis taikoma kuomet kai išeinama apmokamų atostogų.

Tiems, asmenims, kurie pajamas gauna dirbdami savarankiškai, patariama mokesčius mokėti kiekvieną mėnesį. Tvarios pajamos yra registruojamos ir informaciją apie jas pateikia SODRA. Jeigu jūs mokesčius mokate kartą per metus, tai visus tuos metus SODRA rodys nulį. Nesvarbu, kad mokate privalomojo sveikatos draudimo įmokas – turi būti mokami visi mokesčiai kiekvieną mėnesį, jeigu norite, kad SODRA prie tvarių pajamų rodytų kažkokią sumą.

Greitieji kreditai internetu neišduodami tiems, kurie negali įrodyti savo tapatybės.

Labai svarbu paminėti, kad šiemet daug dėmesio kredito įstaigos skiria saugumui. Jos paskolų neišduoda tiems, kurių duomenys nėra aiškūs. Taip pat paskolos neišduodamos ir tiems, dėl kurių tapatybės kyla įtarimų – kreditoriai stengiasi tinkamai identifikuoti besiskolinančius asmenis, nes tai yra būtina. Kitu atveju, kredito įstaigos neišduoda paskolų, o jeigu išduoda – jos gauna baudas.

Bene populiariausia investicinė rinka – Forex

Norite išbandyti ką nors, kas galėtų jums atnešti didesnį pelną? Norite pagaliau palikti savo samdomą darbą, kurį dirbate jau ne pirmus metus? Nebenorite turėti viršininko? Jums reikia daugiau laisvės? Norite turėti savo verslą? O gal verslas jūsų nedomina ir jūs norite tapti sėkmingais investuotojais? Pastebima, kad pastaruoju metu pastarąją viltį puoselėja labai daug vartotojų. Tai reiškia, kad jie mato apčiuopiamas ir tikras perspektyvas. Kita vertus, tai nėra stebėtina, juk yra tiek daug sėkmingų pavyzdžių, kurie tik dar kartą įrodo, kad investuoti galima sėkmingai ir pelningai. Taigi, jei ir jūs norėtumėte pasirinkti tokį kelią, reikėtų pradėti nuo investicinės srities pasirinkimo.

TeleTradeTam, kad būtų paprasčiau, įvardinsime pačią populiariausią – tai yra Forex valiutų rinka. Šioje tarptautinėje valiutų rinkoje kasdien dalyvauja milijonai investuotojų, investuojančių į skirtingų valiutų poras ir laukiančių pačios tinkamiausios akimirkos. Tačiau šis apibūdinimas yra labai abstraktus ir primityvus. Nemaža dalis vartotojų neteisingai supranta tai, kas yra investavimas į valiutas. Jie mano, kad investuoti yra labai paprastai – tereikia turėti investicinį biudžetą. Žinoma, toks požiūris nėra teisingas, todėl reikia išsklaidyti mitus. Į Forex valiutų rinką investuoti gali kiekvienas, tačiau tai tikrai nereiškia, kad kiekvienam pasiseks lygiai taip pat.

Svarbu ir tai, kad Forex nėra loterija ar žaidimas. Šioje rinkoje yra investuojama, o tai reiškia, kad sėkmingi sandoriai nėra grindžiami sėkme. Jie grindžiami analizavimu, tiksliais duomenimis, patirtimi ir žiniomis. Kuo anksčiau pradedantieji investuotojai tai supranta, tuo greičiau gali pajusti akivaizdžius teigiamus rezultatus ir didėjantį investicinį biudžetą.

Taigi, pirmiausia jūs turėtumėte pasirinkti Forex valiutų rinkos brokerius, kurie suteiktų jums reikiamas priemones prekybai valiutomis (vieni iš populiariausių yra TeleTrade). Kai tai padarysite, turėsite iš arčiau susipažinti su jų siūloma prekybai valiutomis skirta kompiuterine platforma, o tuomet daug domėtis tuo, kas turi tiesioginės įtakos jūsų investiciniams rezultatams. Kuo daugiau pastangų ir laiko skirsite, tuo greičiau ir lengviau kopsite į viršų, todėl jei pasirinksite Forex valiutų rinką, nenuleiskite rankų net jei pasirodytų labai sudėtinga.

SMS kreditas, nenurodžius tikslių duomenų – neišduodamas niekur

sms kreditasKiekvienas sms kreditas šiuo metu siūlomas tik adekvačiai įvertinus kliento nurodytus asmeninius duomenis. Pabrėžiama, kad tiems, kurie nori paskolas gauti nenurodant savo asmeninės informacijos, nereikėtų kreiptis į jokias kredito įstaigas. Kredito sutarties sudarymui bus reikalingi visi beskolinančios asmens duomenys, įskaitant ir asmens kodą. Dabar skolinimosi internetu sąlygos yra gana palankios, tačiau jos nėra palankios tiems, kurie kas mėnesį negauna jokių pajamų arba jų gauna per daug mažai. Visi kredito teikėjai yra įsipareigoję atsakingai įvertinti besiskolinančių asmenų mokumo galimybes, tad jeigu jūs esate gaunantys stabilias ir nemažas pajamas bei neturite didelių įsipareigojimų, tai kreditus gauti jums bus daug paprasčiau.

SMS kreditas negali būti išduodamas didesnėmis palūkanomis nei leidžia įstatymai.

Visi kreditoriai, įskaitant ir sutelktinio finansavimo platformas, turi kruopščiai įvertinti nustatomą palūkanų normą. Mat, dabar įstatymais yra ribojami visi mokesčiai ir palūkanos, kuriuos gali taikyti kredito teikėjas. Jeigu paskolų bendrovė nustato tokias palūkanas, kurios yra didesnės nei nurodyta vartojimo kredito įstatyme, tai tokia paskolos sutartis bus laikoma negaliojančia ir skolininkas galės kreiptis į Lietuvos banką dėl situacijos sprendimo. Tikėtina, kad kreditorius tokiu atveju gautų baudą, o besiskolinančiam asmeniui nereikėtų mokėti jokių palūkanų.

Pabrėžtina, kad nelegaliai išduotas sms kreditas niekaip neatleidžia besiskolinančio asmens nuo prievolės grąžinti pinigus. Jis tą paskolą galės grąžinti arba per nurodytą mokėjimo grafiką, arba iškart sumokant pasiskolintą sumą. Kredito sutartis Lietuvos banko bus nutraukiama kliento naudai.

Kiekvienas sms kreditas turi būti išduodamas po informacijos patikrinimo informacinėse sistemose.

Kiekvienas paskolų teikėjas, kuris priima kliento pateiktus duomenis, turi juos išanalizuoti ir patikrinti jų teisingumą. Tai atliekama naudojantis prieinama informacija iš specialių duomenų bazių, kurios priklauso tiek privačioms bendrovėms, tiek valstybinėms įstaigoms. Jeigu asmens pateikti duomenys neatitinka realybės, tai tokiu atveju kreditorius paskolos išduoti negalės. Joks sms kreditas negali būti išduodamas, jeigu duomenų tikslinimo metu aptinkamos klaidos arba tokia informacija, kuri anot viešai prieinamų duomenų, neatitinka realybės. Tad, jeigu jus domina sms kreditas, tai visus duomenis iš anksto nurodykite teisingai.

Lietuvoje paskolos iš žmonių imamos gerokai dažniau

paskolos is zmoniuLietuvoje paskolos iš žmonių imamos gerokai dažniau nei anksčiau, nes vis dėlto – seniau net nebūdavo galimybės skolintis iš paprastų žmonių. Dabar įstatymai yra kiek pasikeitę, o taip pat ir įstatymų spragos leidžia naudotis naujomis alternatyvomis. Viena iš tokių alternatyvų yra būtent sutelktinis finansavimas, kuomet visa paskolos suma yra finansuojama žmonių. Tie žmonės yra kaip investuotojai, nes jie investuoja į paskolas ir už tai gauna pajams iš palūkanų. Paprastai fiziniai asmenys teikti vartojimo paskolų negali, tačiau per specialias sutelktinio finansavimo sistemas jie tai daryti gali drąsiai. Jeigu ir jums reikia paskolos iš žmonių, tai pirmiausia pasidomėkite tokiomis sistemomis.

Paskolos iš žmonių gaunamos gerokai mažesnėmis palūkanomis.

Visi dažnai besiskolinantys asmenys mato, kad kredito įstaigos, kurios internetu siūlo paskolas, dažniausiai vis dar nustato gana aukštą metinę palūkanų normą, tačiau sutelktinio finansavimo platformose esančios palūkanos yra gerokai mažesnės. Jos mažesnės net kelis kartus. Žinoma, minėtose platformose galima nurodyti itin mažas palūkanas, tačiau ar jomis susidomės investuotojai – neaišku. Vartotojai, kuriems reikia paskolos iš žmonių, tokiose sistemose turėtų pateikti paraiškas nurodant kiek didesnę palūkanų normą nei minimalus reikalavimas. Tokiu būdu bus padidinami šansai, jog kas nors norės finansuoti paskolą.

Tokios paskolos iš žmonių taip pat gali būti ir nesuteikiamos, nes viskas priklausys nuo asmens kreditingumo įvertinimo procedūros. Naivu būtų tikėtis gauti paskolą, būnant su prasta kredito istorija ir reitingu.

Paskolos iš žmonių dažniausiai gaunamos tik esant skolos grąžinimo užtikrinimui.

Kai kurie asmenys galvoja, kad tokios paskolos gaunamos tik su NT įkeitimu, bet situacija yra tokia, kad investuotojai tiesiog nori apsidrausti ir tiek. Jie nori paskolas išduoti tiems, kurie tikrai sugebės laiku skolas apmokėti. Tai reiškia, kad jums nėra būtinas turto įkeitimas, nes užtenka tik gauti pajams, būti nepriekaištingos finansinės reputacijos ir aišku – nereikėtų turėti daug įsipareigojimų kitoms kredito įstaigoms.

Visos paskolos iš žmonių gali būti gaunamos ganėtinai lengvai, jeigu tik besiskolinantis asmuo pats supranta, kad jis galės skolas grąžinti laiku.